رد دد ریدمپشن ۱ به احتمال زیاد روی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رد دد ریدمپشن

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، پس از نزدیک به ۱۴ سال انتظار، بازیکنان رایانه‌های شخصی ممکن است به زودی نسخه‌ای از بازی رد دد ریدمپشن (Red Dead Redemption) را دریافت کنند.

این بازی که ماجرای شخصیتی به نام جان مارستون (John Marston)، یک یاغی سابق در سفر به غرب آمریکا و مکزیک است، از زمان عرضه روی پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در سال ۲۰۱۰، تا زمانی طولانی تنها روی این کنسول‌ها در دسترس بود. با این حال عرضه‌ی آن برای نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن‌ ۴ و ۵، امید‌هایی را در دل برخی بازیکنان کاشت. حال طبق داده‌هایی که توسط یک دیتاماینر منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازیکنان رایانه‌‎های شخصی بالاخره می‌توانند این بازی فوق‌العاده را در زمانی در آینده تجربه کنند.

کاربری با نام Tez۲ با بررسی فایل سایت لانچر راک‌استار برای رایانه‌های شخصی که به تازگی با یک سری موارد بازاریابی به‌روز شده، متوجه شد که این بازی قرار است روی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. جدای از اشاره به انتشار مجدد دیگری از رد دد ریدمپشن، اطلاعات تازه فاش شده همچنین نشان می‌دهد که نسخه‌ی کامپیوتر بازی ممکن است از نظر محتوا کامل باشد، زیرا به نظر می‌رسد که بسته‌ی الحاقی Undead Nightmare بخشی از بازی خواهد بود. از طرفی اگر این نسخه بخواهد مشابه‌ی نسخه‌های سوییچ و پلی‌استیشن ۴ بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه شود، احتمالا شاهد محتواهایی نظیر Deadly Assassin Outfit و سایر اضافاتی که راک‌استار در طول سال‌ها برای بازی عرضه کرده است، خواهیم بود.

رد دد ریدمپشن

گفتنی است که با توجه به زمان اعلام و محتویات این افشاگری، معرفی و انتشار رسمی نسخه‌ی کامپیوتر رد دد ریدمپشن ممکن است که قریب‌ الوقوع باشد. اگر راک‌استار قرار باشد از این انتشار مجدد به عنوان حرکتی نمادین بهره ببرد، در این صورت ممکن است در روز ۱۸ مه (۲۹ اردیبهشت) سال جاری که مصادف با چهاردهمین سالگرد عرضه‌ی بازی است، آن را معرفی کند.

در هر صورت باید منتظر واکنش راک‌استار به این اخبار باشیم. این در حالی است که در سال گذشته بازیکنان پس از اینکه متوجه شدند که بازی روی پلی‌استیش ۵ تنها از نرخ فریم ۶۰ بهره می‌برد و از نظر بصری تغییر خاصی نکرده، از عدم ساخت نسخه‌ی ریمیک بازی ناامید شدند.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما