Red Dead Redemption 2 روند داستانی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی Red Dead Redemption 2 چند وقت پیش با یک تریلر بسیار زیبا معرفی شد. فعلا مشخص شده که این عنوان پاییز سال ۲۰۱۷ راهی بازار می‌شود و چیز زیادی هم از آن گفته نشده است. حالا مدیرعامل شرکت Take-Two در صحبت‌هایی گفته که این عنوان از نظر احساسی گیمرها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مدیرعامل Take-Two به این موضوع اشاره کرده که انتظار دارد بازی Red Dead Redemption 2 المان‌های داستانی و گیم‌پلی فوق‌العاده‌ای داشته باشد. او گفت که شرکت Take-Two از دنیای غرب وحشی به عنوان فضایی برای خلق بازی‌های کامپیوتری استقبال می‌کند.

براساس گفته‌های مدیر عامل شرکت Take-Two سازندگان قسمت جدید مجموعه Red Dead با یک دید جدید به سمت آن رفته‌اند و سعی کرده‌اند که تفکرات مردم نسبت به غرب وحشی را تغییر دهند. تیم‌سازنده با عرضه‌ی قسمت‌های مختلف Red Dead این کار را انجام داده و حالا زمان آن رسیده که یک قدم بزرگ‌تر در این زمینه بردارند. این بازی یک نمای دیگر از آمریکاو غرب وحشی را نشان می‌دهد.

بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از این عنوان را ببینید:

منبع: VG247

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. برسام

    بازی های راک استار بد کرک میشن بدرد ما PC بازها نمیخوره !

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما