راک‌استار با احساسات گیمرها بازی می‌کند؛ احتمال عرضه‌ی Red Dead جدید قوت گرفت

۷ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چند روزی می‌شود که «راک‌استار» (RockStar) احساسات گیمرها را به بازی گرفته و با منتشر کردن چند تصویر مختلف در شبکه‌های اجتماعی به احتمال معرفی قسمت جدید مجموعه بازی‌های Red Dead دامن زد.

در حالی که مطمئن هستیم این اتفاق به‌زودی رخ می‌دهد و انتظارها برای این بازی پایان میابد، امروز دامنه‌ی جدیدی به نام Red Dead Online ثبت شده است. شرکت Take-Two که صاحب استودیوی Rockstar است این دامنه را ثبت کرده و به شکل غیر مستقیم ساخت قسمت جدید مجموعه‌ی Red Dead را تایید کرده است.

قسمت قبلی مجموعه بازی‌های Red Dead که Red Dead Redemption نام داشت، از جمله بهترین بازی‌های ساخته شده توسط RockStar به حساب می‌آید که از به عنوان یکی از تحسین شده‌ترین بازی‌های بازار هم از آن یاد می‌شود. در واقع از نظر محبوبیت می‌توان Red Dead Redemption‌ را بین ۱۰ بازی برتر تاریخ نام برد.

حالا خیلی‌ها منتظر قسمت جدید این بازی هستند. ثبت دامنه‌ی Red Dead Online یک نشانه‌ی محکم از قسمت جدید این مجموعه است. باید به این موضوع اشاره کنیم که بازی GTA V هم دارای بخشی به نام GTA Online بود که به موفقیت زیادی دست پیدا کرد. به همین دلیل اصلا بعید نیست که قسمت جدید مجموعه بازی‌های Red Dead هم دارای یک قسمت آنلاین به همان خوبی GTA Online باشد.

لازم به ذکر است که چند وقت پیش راک‌استار نسخه‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Red Dead Redemption را برای ایکس‌باکس وان عرضه کرد که به شکل باورنکردنی مورد استقبال گیمرها قرار گرفت.

 

منبع: VG247

‌‌‌‌‌

 

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه