دومین تریلر Red Dead Redemption 2 منتشر شد

۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همانطور که راک‌استار گیمز قولش را داده بود، تریلر دوم بازی Red Dead Redemption 2 در همان ساعت مشخص شده، منتشر شده است.

تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 مشخص شد.

راک‌استار گیمز برای اولین بار کمی هم از قصه‌ی بازی گفته است:

بازی قصه‌ی «آرتور مورگان» و گنگ بزرگ «ون در لیند» را تعریف می‌کند. گروهی که برای زنده ماندن در آمریکای دوره‌ی غرب وحشی، به غارت، دزدی و کشتار دست می‌زنند.

قرار است Red Dead Redemption 2 در بهار سال آینده روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. راک‌استار سال گذشته از بازی رونمایی کرد، ولی تا به امروز فقط یک تریلر و تعدادی تصویر از بازی منتشر شده بود.

می‌توانید تریلر جدید بازی را در ادامه ببینید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. Avatar k2

  ! highway to hell

 2. Avatar josef

  چرا پی سی نمیاد؟

 3. Avatar محمدرضا آذرافشان

  شماره ۱ بازی که فوق العاده بود و به شخصه چندین مرتبه روی X360 و PS3 تمومش کردم و حتا یکبار هم بازی رو به ۱۰۰% رسوندم که باید بگم واقعاً کار سختی بود!
  از اونجا که بعد از انتشار ویندوز ۱۰ بازیهای ایکس باکس وان و ویندوز مشترک شدن و میشه با خرید روی یکی از دستگا ها (ایکس باکس یا کامپیوتر) بازی رو روی هردو تجربه کرد امیدوارم که این قابلیت برای این بازی هم باشه تا بتونیم روی PC تجربش کنیم یا راک استار یه حالی هم به PC بازها بده! وگرنه مجبوریم یه PS4 یا XBOX ONE بخریم!

  1. Avatar Nameless King

   این قضیه (Xbox Play Anywhere)در مورد همه بازی ها انجام نمیشه.علاوه بر اینکه که باید بازی برای هر دو پلتفرم توسط سازنده اش ساخته شده باشه،ناشر بازی باید اجازه این کار رو به مایکروسافت بده.راک استار حتی نسخه PC رو تایید نکرده چه برشه به کراس پلی! نمونش همین Destiny2 که چند هفته پیش اومد و باید هر کدوم رو جدا تهیه کنید.

 4. Avatar رضا

  خوبه که راکستار برگشته به همون سیستم تک شخصیتی قدیم. هیچ وقت با چند شخصیتی GTA حال نکردم.
  فکرم کنم این مورگان همونی بود که نسخه اول هم بود, Red Dead Revolver.

  1. Avatar Nameless King

   شخصیت اصلی اون بازی Red Harlow بود که با چند تا از شخصیت های قدیمی revolver، توقسمت مولتی RDR1 قابل بازی بودند.تو Revolverحتی یک شخصیت هم به اسم مورگان نداریم.