رد دد ریدمپشن و جی‌تی‌ای ۴ بازسازی نمی‌شوند؛ جی‌تی‌ای ۶ تمرکز راک‌استار است

۱۵ تیر ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۰ ۱۵ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
red dead redemption

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، کمپانی راکستار در حال حاضر روی توسعه‌ی بازی Grand Theft Auto 6 متمرکز شده و پس از استقبال ضعیف از Grand Theft Auto: The Trilogy، ساخت تمامی بازسازی‌های برنامه‌ریزی شده را کنار گذاشته است.

به نظر می‌رسد که این کمپانی در نظر داشته تا نسخه‌هایی بازسازی شده از بازی‌های رد دد ریدمپشن ۱ و GTA IV را منتشر کند، با این حال به دلیل عرضه‌ی نه چندان قابل قبول بازسازی سه‌گانه‌ی GTA و مشکلاتی که به همراه داشت، از این کار منصرف شده است. همچنین با توجه به منابع آگاه از برنامه‌ها و پروژه‌های آینده‌ی راکستار، این ناشر به دنبال این است که این مشکلات را فراموش کرده و بیشتر منابع و انرژی خود را به بازی بزرگ بعدی خود، یعنی Grand Theft Auto 6 اختصاص دهد. اثری که اوایل امسال توسعه‌ی آن تایید شد.

با این حال، گفته شده که بازسازی‌های لغو شده کاملا کنار گذاشته نشده‌اند و بعد از عرضه‌ی نسخه‌ی ششم GTA، ممکن است توسعه یابند. گفتنی است که سال گذشته، در کنار گزارش‌هایی مبنی بر تایید وجود بازسازی GTA Trilogy شایعاتی از ریسمتر رد دد ریدمپشن منتشر شده بود. در واقع ساخت این بازسازی مدت زیادی است که در دستور کار قرار گرفته با این حال همانطور که ذکر شد، فعلا خبری از آن نخواهد بود.

رد دد ریدمپشن

GTA Trilogy در نوامبر سال ۲۰۲۱ عرضه شد. این بازسازی‌های مورد انتظار برخلاف انتظار، پر از باگ‌ها و مشکلات دیگری بودند که لذت بردن از بازی‌های خاطره‌انگیز این سری را روی تمامی پلتفرم‌ها دشوار کرده‌ بودند. در حالی که به‌روزرسانی‌های منتشر شده در این مدت بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده، با این حال نوع جلوه‌های بصری و منوهای بازسازی‌ شده همچنان بسیاری از طرفداران را راضی نکرده است. متاسفانه شکست این سه‌گانه باعث شد که حداقل برای چند سال خبری از بازسازی بازی‌های قدیمی راکستار نشنویم.

در مورد زمان عرضه‌ی Grand Theft Auto 6، فعلا هیچ خبر خاصی منتشر نشده، با این حال به نظر می‌رسد که پروژه به سمت جلو در حال حرکت است.

منبع: Kotaku

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما