تصویری از رد دد ریدمپشن ۲ برنده‌ی بهترین عکس مجازی سال شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Red Dead Redemption 2

بدون شک یکی از بخش‌های جذاب جشنواره بازی‌های لندن (London Games Festival) در سال جاری، مربوط به قسمت بهترین عکاس مجازی سال می‌شود. در این بخش، تصویری از بازی رد دد ریدمپشن ۲ به‌عنوان اثر برتر انتخاب شد و به نوعی هنر عکاسی مجازی را ترویج کرد.

این اثر که توسط گیمری با نام جو میزیس (Joe Meizies) ارسال شده بود، سوارکاری را در هنگام غروب نمایش می‌دهد و جذابیت‌های خاص خود را دارد. همه‌ی آثار ارسال شده در اطراف میدان ترافالگار لندن به‌عنوان بخشی از این رویداد که در اوایل ماه آوریل آغاز شده و در دهم آن (۲۱ فروردین ۱۴۰۱) به پایان رسید، نمایش داده شدند. این بخش توسط انویدیا استودیو و The Fourth Focus پشتیبانی می‌شد و دومی داوری محتوای ارسال شده را بر عهده داشت. در ادامه می‌توانید تصویر برتر را مشاهده کنید.

مایکل فرنچ، مدیر جشنواره بازی‌های لندن، با ابراز امیدواری از این که این مسابقه جهان را در معرض هنر دیجیتال قرار دهد، بیان کرد:

ما می‌خواستیم که این پیشگامان ناشناخته را معرفی کرده و داستان‌هایشان را بازگو کنیم. امیدوارم که این رویداد به دیگران از سراسر جهان نشان دهد که افرادی که شبیه آن‌ها هستند، در این بخش در حال فعالیت‌اند. فکر می‌کنم این تنها راهی است که می‌توانیم نسبت استعداد را در طول زمان تغییر دهیم.

من می‌توانم تمام موفقیت‌های تجاری را که در طول جشنواره به دست می‌آوریم بررسی و ثبت کنم، اما در واقع نشاط بخشیدن به این افراد که تاکنون فرصتی برای گفتن داستان خود نداشته‌اند، فوق‌العاده ارزشمند است.

به نظر می‌رسد که مسابقه‌ی عکاس مجازی سال، در ۲۰۲۳ هم بازخواهد گشت. مایکل فرنچ با بیان این که مشتاقانه منتظر عکس‌های سال آینده است، به نوعی برگزاری مجدد این رویداد در آوریل سال آینده را تأیید کرد. این رویداد البته با توجه به پیشرفت بخش Photo Mode در بازی‌ها اجتناب‌ناپذیر بود. این بخش در چند سال اخیر در بسیاری از بازی‌ها با ویژگی‌های جذاب در دسترس قرار گرفته و به یکی از بخش‌های محبوب بازیکنان تبدیل شده است.

گفتنی است که تصویر رد دد ریدمپشن ۲ تنها اثر ارسالی میزیس نبود و این عکاس مجازی تصویری از بازی Shadow of the Tomb Raider ارسال کرده بود که اتفاقا برای دریافت جایزه هم به جمع نهایی رسید. همچنین بسیاری معتقد بودند که تصاویر بهتری لیاقت برنده شدن در این بخش را داشتند. به‌عنوان مثال تصاویری از بازی‌های گرن توریسمو ۷ و هورایزن فوربیدن وست ارسال شده‌اند که بدون شک در نوع خود بسیار جذاب و چشم‌نواز هستند. در ادامه می‌توانید دیگر آثار ارسال شده را مشاهده کنید.

منبع: NME

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما