عرضه‌ی دو بازی استارفیلد و ردفال به ۲۰۲۳ موکول شد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۰:۱۲ ۱۵ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
ردفال و استارفیلد

کمپانی بتسدا به تازگی اعلام کرده که بازی‌های مورد انتظار رد فال و استارفیلد، با تاخیر در نیمه‌ی اول ۲۰۲۳ منتشر خواهند شد.

در ادامه بیانیه‌ی کامل این کمپانی در مورد این اتفاق آمده است:

ما تصمیم گرفته‌ایم که عرضه‌ی بازی‌های ردفال و استارفیلد را تا نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۳ میلادی به تعویق بیندازیم. تیم‌های استودیوهای آرکین و بتسدا، جاه‌طلبی‌هایی باورنکردنی برای بازی‌های خود دارند و می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بهترین و کامل‌ترین نسخه‌ از بازی‌های ذکر شده را دریافت کنید.

همچنین می‌خواهیم از همه‌ی افرادی که برای این بازی‌ها هیجان‌زده هستند، تشکر کنیم. این انرژی و هیجانی که دریافت می‌کنیم، بخش بزرگی از چیزی است که هر روز به ما انگیزه و الهام می‌بخشد و از طرفی شور و اشتیاق ما را برای چیزی که خلق می‌کنیم، تحریک می‌کند. نمی‌توانیم برای ارائه‌ی اطلاعات بیشتر در مورد گیم‌پلی بازی‌ها صبر کنیم. از حمایت شما متشکریم.

بازی Starfield

جزئیات و تریلرهایی از گیم‌پلی که در بیانیه به آن اشاره شد، احتمالا در رویداد ایکس‌باکس و بتسدا در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۲ خرداد ۱۴۰۱) به نمایش گذاشته خواهند شد. از طرفی کارگردان استارفیلد یعنی تاد هوارد، در اواخر سال گذشته اعلام کرد که نمایش کاملی از بازی برای تابستان ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است که استارفیلد و ردفال هر دو به طور رسمی در نمایشگاه E3 سال گذشته به طور رسمی معرفی شدند. البته استارفیلد در سال ۲۰۱۸ ساخت آن تایید شده بود و قرار بود در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۰ آبان ۱۴۰۱) یعنی ۱۱ سال پس از عرضه‌ی اسکایریم منتشر شود. همچنین تاد هاوارد در نوامبر سال گذشته اعلام کرده بود که بتسدا برای عرضه‌ی بازی در تاریخ ذکر شده اطمینان دارد. بازی ردفال نیز برای انتشار در تابستان ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده بود. البته با توجه به اینکه اخبار کمی در مورد بازی به گوش می‌رسید، تاخیر در عرضه‌ی این اثر چندان دور از انتظار نبود.

بازی Redfall

ردفال در جزیره‌ای عجیب و غریب جریان دارد و تحت محاصره‌ی لشکری از خون آشام‌ها است که نور خورشید را مسدود کرده و جزیره را از دنیای خارج جدا کرده‌اند. بازیکنان با تعداد انگشت شماری از بازماندگان در برابر دشمنان شیطانی که شهر را تهدید می‌کنند، به دام افتاده‌اند. آن‌ها باید نوع شخصیت خود را از لیست متنوعی که موجود است انتخاب کرده و با کار گروهی در مقابل خون‌ آشام‌ها قرار گیرند. از طرفی در مورد استارفیلد جزئیات زیادی در دسترس نیست. جهان بازی اولین دنیای جدید استودیوی بتسدا در ۲۵ سال اخیر است و خالقان اسکایریم و فال‌اوت ۴ روی آن کار می‌کنند. در این بازی نقش‌آفرینی که در میان ستارگان جریان دارد، قادر خواهید بود تا هر شخصیتی را که می خواهید بسازید و با آن در کهکشان‌ها کاوش کنید.

بازی‌های ردفال و استارفیلد برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر خواهند شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه