تریلر گیم‌پلی بازی Redfall منتشر شد؛ سبک همیشگی آرکین چند نفره می‌شود

۱۵ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
redfall

چندی پیش رویداد ایکس‌باکس و بتسدا بود. در این رویداد از عناوین بسیاری رونمایی شد. یکی از عناوین به شدت مورد انتظار، ردفال (Redfall)، ساخته شرکت آرکین (Arkane) است. این بازی در سبک اول شخص شوتر و جهان باز است. به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد. حال در رویداد ایکس‌باکس و بتسدا از گیم‌پلی این بازی رونمایی شد.

ردفال توسط شرکت آرکین ساخته شده است. از سوابق این شرکت می‌تواند به عناوینی مثل پری (Prey) و دیس آنرد (Dishonored) اشاره کرد. در همین تریلر هم شباهت‌های زیادی میان این عناوین وجود داشت. یکی از ویژگی‌های مهم این بازی، حالت کوآپ (Co-Op) است. بازیکنان در اصل باید ردفال را به صورت چند نفره تجربه کنند.

شما در شهر ردفال قرار دارید. این شهر توسط خون‌آشام‌ها تسخیر شده و باید با کمک چندی از شهروندان تلاش کنید آن را نجات دهید. بازی به سبک جهان باز است. به همین دلیل گشت و گذار به شدت در آن اهمیت داشته و در پیشرفت بازی به شما کمک خواهد کرد.

گیم‌پلی Redfall

در بازی ردفال هر کاراکتر، خاص بوده و مسئولیت خاصی را برعهده دارد.

دشمنان شما در ردفال خون‌آشام‌ها هستند. این موجودات با دشمنان عادی در عناوین دیگر تفاوت داشته و قابلیت‌های خاصی دارند. پس مانند عناوین دیگر آرکین، برای پیشرفت در بازی ردفال شما نیاز به خلاقیت زیادی دارید. از عنصر جهان باز بودن بازی استفاده کرده و با یافتن موارد مختلف خود را نسبت به قبل قوی‌تر کنید.

نکته مهم اینجاست که شما می‌توانید ردفال را به صورت گروهی یا تک نفره به اتمام برسانید. این انتخاب با شما است. شما می‌توانید با دوستان خود بازی ردفال را تهیه کرده و داستان بازی را به صورت چند نفره به پیش ببرید. نکته اینجاست که بازی به طور کلی چندان دشوار به نظر نمی‌رسد اما هنوز به طور کامل از مبارزات رونمایی نشده است.

شرکت آرکین تمام تلاش خود را کرده تا دنیای ردفال بسیار غنی باشد. به همین دلیل شما با محتوای زیادی در این دنیا روبرو خواهید بود. با توجه به عجیب بودن این دنیا، قطعاً با یک عنوان جذاب روبرو هستیم.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه