ردمی نوت ۱۱ پرو شاید با شارژر ۱۲۰ واتی عرضه شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
ردمی نوت 11 پرو شارژر 120 واتی

به گزارش یکی از افشاگران معروف چینی یعنی Digital Chat Station، شیائومی قصد دارد گوشی ردمی نوت ۱۱ پرو را با شارژر بسیار سریع ۱۲۰ واتی راهی بازار کند.

شیائومی در بین تمام شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند، یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه‌ی تولید شارژر سریع به حساب می‌آید و تاکنون برخی از گوشی‌های خود را با شارژرهای ۱۰۰ و ۱۲۰ واتی راهی بازار کرد. اما معمولا فقط گوشی‌های پرچم‌دار یا نهایتا پرچم‌دارهای مقرون‌به‌صرفه بودند که با شارژرهای بسیار سریع راهی بازار می‌شدند. حالا به نظر می‌رسد یک گوشی میان‌رده هم قرار است با تجهیز به یک شارژر سریع راهی بازار شود.

ردمی با سری گوشی‌های ردمی نوت خود توانست به شیائومی در راستای تبدیل شدن به بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند در جهان کمک زیادی کند. گوشی‌های این شرکت فوق‌العاده خوب و از لحاظ خرید ارزشمند هستند و به همین خاطر در بسیاری از نقاط جهان کاربران زیادی دارند. به همین خاطر شرکت چینی تصمیم گرفت میان‌رده‌های مورد انتظار خود را با قابلیتی راهی بازار کند که ارزش خرید آن‌ها را دوچندان می‌کند.

گوشی که در رابطه با آن حرف می‌زنیم، ردمی نوت ۱۱ پرو است که قرار است به‌عنوان جانشین ردمی نوت ۱۰ پرو و پرو مکس راهی بازار شود. البته تا به این لحظه هیچ اطلاعات خاصی در رابطه با ردمی نوت ۱۱ یا هیچ یک از مدل‌های مختلف این سری منتشر نشده است و آنچه در این مطلب هم به آن خواهیم پرداخت از سوی افشاگر معروف چینی یعنی Digital Chat Station منتشر شد و رسمی نیست.

طبق گفته‌های این فرد، ردمی نوت ۱۱ پرو به‌عنوان قدرتمندترین گوشی از سری ردمی نوت ۱۱ قرار است با شارژری بسیار سریع با سرعت ۱۲۰ وات راهی بازار شود. این در حالی است که ردمی نوت ۱۰ پرو و پرو مکس با شارژری ۳۳ واتی راهی بازار شدند و حتی نسخه‌ای از این دو گوشی که در چین در دسترس قرار گرفتند، شارژری ۶۷ واتی داشتند و بنابراین استفاده از شارژری ۱۲۰ واتی پیشرفتی بسیار چشمگیر و محسوس به حساب می‌آید.

در حال حاضر برخی از گوشی‌های شیائومی که از شارژر ۱۲۰ واتی پشتیبانی می‌کند ۱۱T پرو، شیائومی می ۱۰ اولترا و می میکس ۴ هستند که همه‌ی آن‌ها در واقع پرچم‌دار شرکت به حساب می‌آیند. ردمی نوت ۱۱ پرو اگرچه قدرتمندترین گوشی از سری یادشده است اما هیچ‌وقت در حد و اندازه‌های یک پرچم‌دار نخواهد بود. با این حال از لحاظ سرعت شارژر، به شکل چشمگیری بالاتر از تمام پرچم‌دارهایی خواهد بود که شرکت‌های رقیب راهی بازار می‌کنند.

در حال حاضر اطلاعاتی که پیرامون گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ داریم به همین سرعت شارژر مدل پرو خلاصه می‌شود و باید منتظر بمانیم و ببینیم طی هفته‌ها یا ماه‌های آتی چه خبرهای بیشتری در رابطه با این گوشی‌ها نظیر تعداد، قیمت، تاریخ و بازار عرضه و … منتشر می‌شود. اما با این حال از یک موضوع می‌توانیم تقریبا با اطمینان حرف بزنیم و آن هم این است که ردمی نوت ۱۱ پرو قطعا یکی از ارزشمندترین گوشی‌هایی خواهد بود که در سال ۲۰۲۲ راهی بازار می‌شود.

منبع: GSMArenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما