مدیر عامل نینتندوی امریکا به زودی بازنشسته می‌شود

۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۰ ۴ اسفند ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Reggie Fils Aime

«رجی فیزامه» (Reggie Fils-Aime)، مدیر عامل شعبه‌ی امریکای نینتندو، پس از ۱۵ سال فعالیت در این شرکت، بازنشست خواهد شد. طبق خبری که نینتندو اعلام کرد، «رجی» از روز ۱۵ آوریل بازنشست خواهد شد و «داگ بوزر» (Doug Bowser) جایگزین او خواهد شد.

فیزامه در سال ۲۰۰۳ به شرکت نینتندو پیوست. او کار خود را در این شرکت به عنوان معاون بخش فروش و مارکتینگ شروع کرد. سه سال بعد از ورود رجی فیزامه به نینتندو، او به عنوان مدیر عامل شعبه‌ی امریکا این شرکت انتخاب شد و ریاست این بخش را برعهده گرفت. شخصیت خاص و جالب رجی، از همان ابتدای پیوستن او به نینتندو و در سال ۲۰۰۴، طرفدار زیادی پیدا کرد. رجی در نمایشگاه E3 2014 کنترل کنفرانس نینتندو را به دست گرفت و از آن زمان، او به عنوان چهره‌ی غیر ژاپنی شرکت نینتندو شناخته می‌شود.

رجی فیزامه کنترل نینتندو را به هنگام عرضه‌ی کنسول‌های محبوب و پرفروش Wii و ۳DS برعهده داشت. او هم‌چنین با Wii U عرضه‌ی نه چندان موفقی را تجربه کرد، ولی دوباره با عرضه‌ی کنسول فعلی نینتندو یعنی سوییچ، موفقیت بی‌سابقه‌ای را به نینتندو معرفی کرد.

مدیر عامل نینتندو Doug Bowser

جایگزین رجی فیزامه، یعنی داگ بوزر، از سال ۲۰۱۵ به عنوان معاون فروش در نینتندو فعالیت می‌کند. داگ بوزر پیش از اینکه به نینتندو ملحق شود، در الکترونیک آرتز مشغول به کار بود.

طبق گفته‌ی رجی فیزامه، او بازنشسته می‌شود تا زمان بیشتری را به خانواده و دوستان خود اختصاص دهد.

پیغام بازنشستی رجی در قالب یک ویدیو منتشر شده است که می‌توانید آن را در ادامه ببینید.

منبع: توییتر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما