تولید ایرپادز ۳ طبق گزارشی جدید آغاز شده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایرپادز 3

پس از ماه‌ها شایعه‌، سرانجام اپل در کمال تعجب، در رویداد ماه سپتامبر خود از ایرپادز ۳ رونمایی نکرد و تنها به آیفون ۱۳، دو مدل آیپد و اپل واچ سری ۷ بسنده کرد. با این‌ وجود، گزارش جدیدی منتشر شده مدعی است اپل فرایند تولید این محصول را از مدتی قبل آغاز کرده است و ممکن است تا پایان سال از ایرپادز ۳ رونمایی کند.

بر اساس گزارش منتشر شده در Digitimes، نسل جدید ایربادهای کاملا بی‌سیم اپل مراحل طراحی را کامل پشت‌ سر گذاشتند و اکنون در مرحله‌ی تولید هستند. همچنین، این گزارش اطلاعاتی از قیمت و زمان عرضه‌ی ایرپادز ۳ را در اختیار ما می‌گذارد.

طبق آنچه منتشر شده، این محصول احتمالا تا پیش از پایان سال و با قیمتی کمی بیشتر از ایرپادز ۲ به‌فروش می‌رسد. در حال حاضر، ایرپادز ۲ با قیمت ۱۵۹ دلار فروخته می‌شود.

ایرپادز ۳ چقدر نسبت به نسل قبل متفاوت خواهد بود؟

طبق گزارش‌های منتشر شده از بلومبرگ که ادعا می‌شود در صحبت با افراد مطلع تهیه شده‌اند،‌ ایرپادز ۳ ممکن است به حسگرهای پایش حرکت مجهز باشد که می‌توانند پایش فعالیت‌های ورزشی توسط این محصول و یکپارچه‌سازی میان این نسل و سرویس اپل فیتنس پلاس را ممکن کنند.

در گزارش‌های قبلی اعلام شده بود اپل ویژگی حذف نویز فعال (Active Noise Cancelling) را به‌صورت اختصاصی برای خانواده‌ی ایرپادز پرو عرضه می‌کند، اما گزارش‌های بلومبرگ از کاهش نویز در ایرپادز ۳ خبر می‌دهند.

ایرپادز 3

در بحث طراحی، ایرپادز جدید با ظاهری مشابه ایرپادز پرو اما با پایه‌های کوتاه‌تر تولید خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود نسل سوم ایرپادز به باتری با عمر طولانی‌تر و صدای فضایی (صدای سه‌بعدی ۳۶۰ درجه‌ی اپل) مجهز باشد.

در حال حاضر، اپل هیچ واکنشی به این خبرها نشان نداده‌است و باید همچنان منتظر واکنش‌ها یا خبرهای بیشتر بمانیم. البته، با وجود انبوه گزارش‌های منتشر شده از ایرپادز ۳ در ماه‌های اخیر، می‌توان به صحت بخشی از این گزارش‌ها امید داشت.

منبع: Tech Radar

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما