بازسازی رزیدنت اویل ۲ پرفروش‌ترین بازی مجموعه شد

۱۷ مرداد ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رزیدنت اویل 2

طبق جدیدترین آمار منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازسازی رزیدنت اویل ۲ از رزیدنت اویل ۷ پپیشی گرفته و به پرفروش‌ترین بازی در این سری ترسناک تبدیل شده است.

کمپانی کپ‌کام (Capcom) پس از انتشار آخرین گزارش مالی خود، لیستی از بازی‌های خود را که بیش از یک میلیون واحد فروخته‌اند، به‌روز کرده است. گفتنی است که برای مدتی طولانی، رزیدنت اویل ۷ برترین بازی رزیدنت اویل از نظر فروش بود، اما اکنون شرایط تغییر کرده است چرا که بازسازی رزیدنت اویل ۲ بیش از ۱۲.۶ میلیون واحد فروخته است که در مقایسه با فروش ۱۲.۴۰ میلیون واحدی رزیدنت اویل ۷ قابل توجه است.

در این میان، مجموعه‌ی ترسناک رزیدنت اویل به طور کلی با فروش ۱۴۶ میلیون نسخه‌ای، همچنان برترین سری کپ‌کام از نظر فروش باقی مانده است. با این حال پرفروش‌ترین بازی این شرکت از سری ذکر شده نیست و Monster Hunter World با ۱۹.۰۰ میلیون نسخه همچنان پرفروش‌ترین بازی کپ‌کام است. همچنین پس از آن Monster Hunter Rise با ۱۳.۲۰ میلیون نسخه قرار دارد.

رزیدنت اویل 2

در سوی دیگر، جدیدترین بازسازی کپ‌کام یعنی رزیدنت اویل ۴، ۴.۹۰ میلیون نسخه فروخته است و پانزدهمین بازی در لیست منتشر شده است. این در حالی است که نسخه‌ی اچ‌دی بازی تنها ۳ میلیون نسخه فروخته و در جایگاه سی و دوم لیست قرار دارد. اگر بازسازی ذکر شده مانند سایر بازی‌های اخیر رزیدنت اویل همچنان محبوب باشد، ممکن است روزی بتواند جایگاه رزیدنت اویل ۲ را به خود اختصاص دهد اما این اتفاق به این زودی‌ها رخ نخواهد داد.

در نهایت بازی استریت فایتر ۶ که در ماه ژوئن سال جاری منتشر شد، تقریبا ۲ میلیون نسخه فروخته است و در رتبه‌ی ۵۹ لیست قرار دارد. البته  انتظار می‌رود که این رقم به زودی افزایش یابد زیرا که hdk بازی هنوز راه زیادی در پیش دارد. در ادامه می‌توانید ۱۰ بازی پرفروش کپ‌کام را مشاهده کنید.

بازی میزان فروش
Monster Hunter World ۱۹ میلیون
Monster Hunter Rise ۱۳.۲ میلیون
Resident Evil 2 Remake ۱۲.۶ میلیون
Resident Evil 7 ۱۲.۴ میلیون
Monster Hunter World: Iceborne ۱۰.۵ میلیون
Resident Evil 5 ۸.۸ میلیون
Resident Evil 6 ۸.۸ میلیون
Resident Evil Village ۸.۳ میلیون
Resident Evil 3 ۷.۶ میلیون
Street Fighter 5 ۷.۳ میلیون

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه