ببینید؛ تریلر گیم‌پلی بازسازی رزیدنت اویل ۴ برای پلی‌استیشن وی‌آر ۲ منتشر شد

۸ خرداد ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نسخه‌ی واقعیت مجازی رزیدت اویل 4

کمپانی کپ‌کام (Capcom) به تازگی از نسخه‌ی واقعیت مجازی بازسازی رزیدنت اویل ۴ برای پلی‌استیشن وی‌آر ۲ رونمایی کرده است.

کپ‌کام چند سالی است که نسخه‌هایی جدید از سری رزیدنت اویل را به صورت واقعیت مجازی نیز در دسترس طرفداران قرار می‌دهد. رزیدنت اویل ۷ روی پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس است و از طرفی نسخه‌ی واقعیت مجازی رزیدنت اویل ویلج نیز مدتی پس از عرضه‌ی بازی منتشر شد. جدیدترین بازی این سری یعنی بازسازی رزیدنت اویل ۴ پس از مدت‌ها انتظار بالاخره در فروردین سال جاری عرضه و تحسین منتقدان و بازیکنان را برانگیخت. با توجه به موفقیت بازی بدون شک بسیاری منتظر نسخه‌ی واقعیت مجازی آن روی هدست جدید پلی‌استیشن وی‌آر ۲ هستند. حال به تازگی تریلری از گیم‌پلی این حالت منتشر شده است که نگاه خوبی به المان‌های مختلف آن می‌اندازد.

این اثر انحصاری به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در نقش لیان اس کندی از منظر اول شخص قرار گیرند و با چاقو در یک دست خود حملات را متوقف کنند و با دست دیگر به سمت دشمنان شلیک کنند. بازیکنان همچنین باید به صورت دستی اسلحه‌ها را ریلود کنند. به طور کلی گیم‌پلی بازی در این حالت جذاب به نظر می‌رسد و از طرفی جلوه‌های بصری در سطح قابل قبولی قرار دارند.

بازسازی رزیدنت اویل 4

در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی، جالب است بدانید که شینجی میکامی (Shinji Mikami) به عنوان خالق نسخه‌ی اصلی که امید داشت که نسخه‌ی بازسازی بهبودهایی را در بخش داستان بازی اصلی ایجاد کند، اخیرا در توییتر اعلام کرده که بازی را با موفقیت به پایان رسانده و از آن لذت برده است.

نسخه‌ی واقعیت مجازی بازسازی رزیدنت اویل ۴ در تاریخی نامعلوم در قالب یک بسته‌ی الحاقی رایگان برای دارندگان بازی روی پلی‌استیشن ۵ روی هدست پلی‌استیشن وی‌آر ۲ در دسترس قرار خواهد گرفت. گفتنی است که این دومین به‌روزرسانی بزرگ بازی پس از حالت The Mercenaries است؛ حالتی که البته روی تمامی پلتفرم‌های بازی منتشر شد. از طرفی شایعات ادعا می‌کنند که یک کمپین کوتاه با تمرکز بر شخصیت ایدا وانگ (Ada Wong) و با عنوان Separate Ways نیز در قالب یک بسته‌ی الحاقی پولی در اواخر امسال به بازی اضافه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه