فروش رزیدنت اویل ۷ از ۴ میلیون نسخه گذشت

۱۷ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی «کپ‌کام» (Capcom) آمار و ارقام تجاری مربوط به نیمه‌ی اول سال مالی خود را منتشر کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، بازی‌های بزرگ این شرکت وضعیت خوبی دارند و توانسته‌اند انتظارات فروش کپ‌کام را کم و بیش برآورده کنند.

اگر هنوز رزیدنت اویل ۷ را نخریده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که برای نسخه‌ی Gold Edition بازی صبر کنید.

گزارش مالی کپ‌کام که پر از عدد و رقم و نمودار است را می‌توانید به صورت کاملا از این جا ببینید، ولی بد نیست نیم نگاهی به بازی‌های بزرگ این کمپانی داشته باشیم. برای مثال قسمت هفتم مجموعه بازی‌های «رزیدنت اویل» (Resident Evil) توانسته است بیش از ۴ میلیون نسخه بفروشد. شرکت کپ‌کام در ابتدا از فروش رزیدنت اویل ۷ راضی نبود و تصمیم گرفت یک کمپین مارکتینگ بزرگ برای بازی راه بیاندازد. کپ‌کام اخیرا گفته بود که ۴ میلیون نسخه به فروشگاه‌ها فرستاده است، ولی آمار جدید می‌گوید که رزیدنت اویل ۷ توانسته است ۴.۱ میلیون نسخه بفروشد. مشخص است که تبلیغات کپ‌کام برای بازی جواب داده است.

اگر هنوز رزیدنت اویل ۷ را نخریده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که برای نسخه‌ی Gold Edition بازی صبر کنید که ماه آینده عرضه می‌شود و تمام محتوای دانلودی را در خودش جای داده است.

بازی موفق دیگر کپ‌کام Marvel vs. Capcom Infinite است که توانسته ۹۰۰ هزار نسخه بفروشد. تصور نمی‌کردیم فروش بازی اینقدر خوب باشد، چون بازخورد خوبی از آن نگرفته بودیم. بازی نتوانسته بود حتی در هفته‌ی اول عرضه‌ی خود در لیست ده بازی پرفروش هفته قرار بگیرد.

مجموعه‌ی Monster Hunter هم در ژاپن آمار و ارقام خوبی دارد که احتمالا تا چند ماه آینده و با عرضه‌ی Monster Hunter World بخشی از فروش این مجموعه به خارج ژاپن هم اختصاص داده خواهد شد.

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar No One

    فکر کنم کم فروش ترین نسخه رزیدت اویل همین نسخه بوده
    من که باهاش حال نکردم
    به نظرم قسمت های قبلی خیلی بهتر بودن

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه