کپ‌کام: برنامه‌ای برای بازسازی رزیدنت اویل کد ورونیکا نداریم

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رزیدنت اویل کد: ورونیکا

یکی از تهیه‌کنندگان بازی کمپانی کپ‌کام (Capcom) به تازگی ادعا کرده است که این شرکت در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای بازسازی بازی رزیدنت اویل کد: ورونیکا ندارد.

با توجه به بازسازی‌ نسخه‌های مختلف سری رزیدنت اویل در طول سال‌های اخیر، طبیعی است که شایعاتی حول محور ریمیک نسخه‌های دیگر آن به گوش برسد. با این حال یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi)، تهیه‌کننده‌ی مجموعه، در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام داده ساخت بازسازی کد: ورونیکا را رد کرده است. البته او همچنین اظهار داشت که اگر فرصت ساخت این بازسازی پیش آید، ممکن است که کپ‌کام به توسعه‌ی آن بپردازد.

بیشتر بخوانید: رزیدنت اویل کد: ورونیکا پلی میان وحشت و اکشن است؛ بازگشت به گذشته

این نسخه در سال ۲۰۰۰ برای دریم‌کست و در ادامه روی پلتفرم‌های دیگر در دسترس قرار گرفت. از این نظر این بازی گزینه‌ی مناسبی برای بازسازی به نظر می‌رسد اما ظاهرا خبری از آن نخواهد بود. اتفاقات بازی بین رزیدنت اویل ۲ و ۳ جریان دارند. بازی داستان کلر ردفیلد و برادرش کریس را روایت می‌کند که برای زنده ماندن از شیوع زامبی‌ها در جزیره‌ای دورافتاده در قطب جنوب تلاش می‌کنند. طبق گزارش‌هایی این بازی در ابتدا قرار بود که به عنوان دنباله‌ی اصلی رزیدنت اویل ۲ عرضه شود اما در نهایت به دلیل قرارداد سونی و کپ‌کام، به عنوان یک اسپین‌آف منتشر شد.

رزیدنت اویل کد ورونیکا

این نسخه همچنین آخرین بازی از سری رزیدنت اویل بود که صرفا روی المان‌های ترس و بقا تمرکز داشت و پس از آن رزیدنت اویل ۴ این مجموعه را به سمت اکشن بیشتر هدایت کرد. نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی یعنی Code: Veronica X، برای پلی‌استیشن ۲ و  گیم‌کیوب منتشر شد. این نسخه بعدها در سال ۲۰۱۱ روی ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ نیز در دسترس قرار گرفت.

بیشتر بخوانید: رزیدنت اویل کد ورونیکا باید بازسازی بعدی کپ‌کام باشد

در راستای دیگر اخبار مربوط به این سری، کپ‌کام به تازگی تریلرهای جدیدی را از بازسازی رزیدنت اویل ۴ به نمایش گذاشته است که بازیکنان را به خوبی برای آنچه که می‌توانند انتظار داشته باشند، آماده می‌کند و از طرفی انتظار برای تجربه‌ی آن را سخت کرده است. این بازسازی در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۲۳ (۴ فروردین ۱۴۰۲) برای پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در حال حاضر خبری از نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی به گوش نمی‌رسد.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما