ببینید؛ تریلر جدید بسته‌ی الحاقی رزیدنت اویل ویلج به داستان آن می‌پردازد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بسته‌ی الحاقی رزیدنت اویل 8

کپ‌کام (Capcom) به تازگی تریلری با محوریت داستان بسته‌ی الحاقی بازی ترسناک رزیدنت اویل ویلج منتشر کرده است. همچنین یک دموی ۶۰ دقیقه‌ای شامل حالت سوم شخص این بسته روی پلفترم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است.

بسته‌ی الحاقی رزیدنت اویل ۸ با نام The Winters عرضه خواهد شد و در کنار اضافه کردن حالت سوم شخص به بازی، شامل مراحل و شخصیت‌های جدید برای بخش Mercenaries و محتوای داستانی جدید با نام Shadows of Rose است که بر دختر ایتان وینترز یعنی رز تمرکز دارد. حال تریلر جدیدی منتشر شده که روی داستان این محتوای جدید تمرکز دارد و از طرفی دسترسی به حالت سوم شخص در قالب دمو نیز فراهم شده است.

داستان شخصیت رز، تقریبا ۱۶ سال پس از اتفاقات بازی اصلی جریان دارد و شما در نقش دختر ایتان که حالا بالغ‌تر شده، سفری به دنیای مگامایسیت (Megamycete) خواهید داشت. سفری که در آن باید در مورد قدرت‌های خود اطلاعات بیشتری کسب کنید و در این میان باید با دشمنان مختلف و فراطبیعی زیادی روبرو شوید. برخلاف بازی اصلی که با عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی هم به صورت اول شخص و هم به صورت سوم شخص نیز قابل تجربه است، بخش داستانی رز تنها به صورت سوم شخص قابل تجربه است که البته با توجه به گیم‌پلی‌هایی که از آن دیده‌ایم، این تصمیم سازندگان منطقی به نظر می‌رسد.

بسته‌ی الحاقی رزیدنت اویل 8

این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ (۶ آبان ۱۴۰۱) روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. از طرفی نسخه‌ی گلد بازی و بازی چند نفره‌ی Resident Evil Re:Verse نیز در همین تاریخ عرضه می‌شوند. نسخه‌ی گلد بازی در کنار بازی اصلی و بسته‌ی الحاقی، از Trauma Pack و بازی چند نفره‌ی ذکر شده برخوردار است.

کسانی که بسته‌ی الحاقی جدید بازی را پیش‌خرید می‌کنند از لباس Street Wolf برای رز بهره‌مند می‌شود. در نهایت گفتنی است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ رزیدنت اویل ۸ نیز به صورت ابری در ۶ آبان منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما