راک‌استار پایان پشتیبانی از رد دد آنلاین را اعلام کرد؛ تمرکز همه جانبه روی جی‌تی‌ای ۶

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رد دد آنلاین

بر کسی پوشیده نیست که رد دد آنلاین به عنوان بخشی از نسخه‌ی دوم سری رد دد ریدمپشن، در مقایسه با جی‌تی‌ای آنلاین کمتر مورد توجه قرار گرفته است. این بخش از زمان عرضه در می ۲۰۱۹ به‌روزرسانی‌ها و محتوای نسبتا کمی دریافت کرده است. متأسفانه، به نظر می‌رسد که راک‌استار قرار نیست وضع این بازی را بهبود دهد چرا که اخیرا به طرفداران اعلام کرده است که انتظار هیچ به‌روز‌رسانی مهم دیگری را برای رد دد آنلاین نداشته باشند، زیرا همچنان در حال اختصاص دادن منابع این شرکت به بازی Grand Theft Auto 6 است.

در بیانیه‌ی رسمی کمپانی آمده است:

در چند سال گذشته، با درک اینکه بیش از هر زمان دیگری نیاز به فراتر رفتن از انتظارات بازیکنان داریم، ما به طور پیوسته منابع توسعه‌ی بیشتری را وقف نسخه‌ی بعدی سری Grand Theft Auto کرده‌ایم. در نتیجه، در حال ایجاد تغییراتی در نحوه‌ی پشتیبانی از رد دد آنلاین هستیم.

راک‌استار در ادامه تایید کرد که این تغییرات به این معنی است که دیگر به‌روز‌رسانی‌های مختلف با محوریت محتویات جدید مانند سال‌های گذشته وجود نخواهد داشت. در عوض، بازیکنان رد دد آنلاین باید منتظر رویدادهایی باشند که محتوای موجود بازی را برجسته می‌کنند. علاوه‌بر این رویدادهای ویژه‌ی فصلی و بهبودهایی را تجربه خواهند کرد. از طرفی گفته شده که برخی از ماموریت‌های تلگرام جدید نیز در سال جاری در دسترس قرار خواهند گرفت.

رد دد آنلاین

به تازگی نیز طرفداران بازی اعلام کرده‌اند که قصد دارند مراسم تشییع جنازه‌ای را درون بازی برگزار کنند تا به رها شدن یک ساله‌ی بازی توسط توسعه‌دهندگان اشاره کنند. از طرفی در واکنش به خبر عدم پشتیبانی از بازی توسط راک‌استار، حساب توییتر Red Dead News که از منابع خبری مشهور بازی است، نوشت که مدیریت راک‌استار در رابطه با رد دد آنلاین تنها یک سری شکست‌‌‌ها بوده که شامل عرضه‌ی نامناسب محتوا تا باگ‌های زیاد بازی که هنوز وجود دارند و عدم محافظت از بازیکنان رایانه‌های شخصی در برابر مادسازها می‌شوند.

گفتنی است که رد دد آنلاین تنها قربانی جی‌تی‌ای ۶ نیست و بازسازی بازی‌های جی‌تی‌ای ۴ و رد دد ریدمپشن ۱ نیز به سرنوشت این بازی دچار شده‌اند. راک‌استار همچنین به تازگی تایید کرده که روند توسعه‌ی نسخه‌ی ششم جی‌تی‌ای به خوبی در حال انجام است، با این حال فعلا اطلاعاتی در مورد زمان عرضه و غیره مشخص نیست.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مهدی

    نمی خوام از الان نق بزنم ولی راستش “جی تی ای ۶” اون هم بدون دن و سم هوسر…
    دقیقا به چی امیدوار باشم؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما