سازنده‌ی جی‌تی‌ای: بازار کامپیوتر بسیار مهم است، ولی بازی PC نمی‌سازیم

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت «تیک-تو» (Take-Two)، مالک استودیوی بازی‌سازی «راک‌استار گیمز» (Rockstar Games)،‌ به تازگی از اهمیت بازار و پلتفرم کامپیوتر صحبت کرده است. با این حال، این شرکت هنوز هم می‌گوید که قسمت دوم بازی Red Dead Redemption روی رایانه‌های شخصی عرضه نخواهد شد.

نیک تو می‌گوید که قسمت دوم بازی Red Dead Redemption روی رایانه‌های شخصی عرضه نخواهد شد.

در پی جدیدترین آمار و ارقام مالی ارایه شده از سوی تیک-تو، که بیشتر به موفقیت‌های بی‌سابقه‌ی جی‌تی‌ای ۵ اشاره داشت، این شرکت هم‌چنین سوال‌های زیادی از سرمایه‌گذارهای خود دریافت کرد. سوال‌هایی درباره‌ی Red Dead Redemption 2 و هم‌چنین بازار کامپیوتر.

«کارل اسلتاف» (Karl Slatoff)، مدیر تیک تو، در پاسخ به اینکه تیک-تو چقدر به کامپیوتر برای عرضه‌ی بازی‌های خود نگاه می‌کند، گفت:‌ “برخی بازی‌ها واقعا به سمت کامپیوتر حرکت می‌کنند؛ بازی‌هایی مثل Civilization و XCOM.”

او ادامه داده است: “خبر خوب این جاست که بازار کامپیوتر برای ما بسیار درآمد داشته است. این بازار بسیار بزرگ است. بازاری است که مصرف کنندگان در آن بسیار درگیر هستند. اساسا هم یک بازار دیجیتال است. به عنوان یک شرکت، روی بازار کامپیوتر تمرکز می‌کنیم و برای‌مان مهم است.”

در همین مراسم، یکی از سرمایه‌گذاران از «استراس زلنیک»، مدیر عامل تیک-تو، درباره‌ی نسخه‌ی کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2 پرسید. زلنیک هم پاسخ داد: “از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی ما باید درباره‌ی بازی‌ها بپرسید.”

قرار است Red Dead Redemption 2 در بهار سال آینده روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

منبع: VG247برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. capitan

    فکر کنم دلیل اصلیش این باشه که مصرف کننده های کنسول مجبورن بازی اصل رو بگیرن اما درpcتا دلتون بخواد بازی کپی وغیر اصل هست

  2. رضا

    اخه چرا برای pc منتشر نمی کنن؟!یعنی چه لجی با پی سی بازا دارند؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما