تریلر جدید بازی Suicide Squad گیم‌پلی آن را نشان می‌دهد

۲۲ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
suicide squad kill the justice league

پس از اینکه چند نمایش سینمایی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League دیدیم، بالاخره استودیو راک‌استدی تصمیم گرفت تا اولین نمایش گیم‌پلی این اثر را در مراسم گیم اواردز امسال نشان دهد.

این بازی که ابتدا در سال ۲۰۲۰ معرفی شد، توسط استودیوی معروف راک‌استدی که سابقه‌ی ساخت سه‌گانه بتمن آرکام را در کارنامه‌ی خود دارد، توسعه داده شده است. این اثر تعدادی از شخصیت‌های شرور شناخته‌شده‌ی DC را به دور هم جمع کرده تا در مقابل قهرمانان لیگ عدالت قرار گیرند و آن‌ها را شکست دهند. تا قبل از نمایش جدید بازی، فقط دو تریلر منتشر شده بود که هیچ‌کدام از آن‌ها گیم‌پلی بازی را نشان نمی‌داد. تریلر اول که در زمان معرفی نشان داده شد، یک تریلر کاملا سینمایی بود که بیشتر برای به تصویر کشیدن فضای کلی اثر پخش شده بود. تریلر دوم که از خود بازی ضبط شده بود، جزئیات بیشتری را نشان داد اما آن تریلر هم چیزی را از گیم‌پلی بازی برایمان عیان نمی‌کرد.

suicide squad kill the justice league

با این حال، بالاخره با پخش تریلر جدید بازی جوخه‌ی انتحار در مراسم گیم اواردز توانستیم اولین نمای مشخص از نحوه‌ی این بازی را مشاهده کنیم. بر اساس تریلر دیوانه‌وار و اکشن گیم‌پلی بازی، به نظر می‌رسد که Suicide Squad: Kill the Justice League تلاش کرده با ترکیبی از ویژگی‌ شخصیت‌های مختلفش یک گیم‌پلی خاص را رقم بزند. در واقع، چیزی که در این تریلر مشخص است، ترکیبی از سرعت و تجهیزات کاپیتان بومرنگ، چابکی و مهارت مبارزات تن‌به‌تن هارلی کوئین، قدرت خالص (و البته توانایی جویدن سر) پادشاه کوسه و دقت و توانایی حرکت ددشات با کمک جت پک است. در این تریلر، آن‌ها با کمک ویژگی‌های خود در تلاش هستند تا قهرمانانی را که اکنون به شخصیت‌های بدی تبدیل شده‌اند از پای درآورند؛ در این تریلر به‌صورت ویژه روی فلش تمرکز شده است. به طور معمول، ممکن است شما فکر کنید که فلش به لطف سرعت فوق‌العاده‌اش غیرقابل توقف است اما انگار اعضای جوخه‌ی انتحار می‌تواند چنین کاری را انجام دهند.

در برداشت راک‌استدی از جوخه‌ی انتحار، ما شاهد شخصیت‌هایی همچون هارلی کوئین، ددشات، کاپیتان بومرنگ و پادشاه کوسه هستیم که در قالب Task Force X در مأموریتی برای نابود کردن برینیاک ((Brainiac حضور دارند. با این وجود، آن‌ها قبل از این کار باید با سوپرمن (Superman)، فلش (Flash)، گرین لنترن (Green Lantern)، زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) و دیگر اعضای لیگ عدالت مقابله کنند که همگی توسط بیگانگانی که قصد تسخیر زمین را دارند، شست‌وشوی مغزی داده شده‌اند. این بازی اکشن جهان-آزاد در دنیای بازی‌های آرکام ساخته شده توسط استودیو راک‌استدی و در شهر متروپولیس در جریان است. بنابراین، شخصیت‌های شروری بازی‌های بتمن همچون پنگوئن هم در آن حضور خواهند داشت.

راک‌استدی که مدت زیادی مشغول توسعه‌ی این بازی بوده است، قرار است بازی جوخه‌ی انتحار را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و کامپیوترهای شخصی منتشر کند. اگرچه تاریخ دقیق عرضه مشخص نشده، اما در حال حاضر بازی برای عرضه در سال ۲۰۲۲ میلادی برنامه‌ریزی شده است. این بازی هر دو بخش تک‌نفره و چند‌نفره‌ی کوآپ را خواهد داشت.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه