رندر Royole FlexPai 3 طراحی متفاوت این گوشی تاشو را نشان می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی تاشو Royole

وقتی درباره‌ی گوشی‌های تاشو صحبت می‌کنیم، معمولا بسیاری از کاربران فکر می‌کنند که سامسونگ و هواوی سازندگان اولین گوشی‌های تاشو هستند. اما این دو شرکت اولین گوشی تاشو را راهی بازار نکرده‌اند و این افتخار نصیب یک شرکت چینی کمتر شناخته شده به نام Royole شده که در سال ۲۰۱۸ اولین گوشی تاشو را راهی بازار کرد.

شرکت Royole سال گذشته نسل دوم این گوشی را معرفی کرد که پیشرفت‌های زیادی نسبت به نسل اول به همراه داشت. حالا طبق گزارش‌های جدید، این شرکت چنینی در حال آماده‌سازی نسل سوم این گوشی تاشو است و به لطف انتشار اولین تصویر رندر، می‌توانیم به جزئیات طراحی بخش‌های مختلف این گوشی بپردازیم.

گوشی تاشو Royole

همان‌طور که در تصویر بالا می‌توانید ببینید، طراحی Royole FlexPai 3 نسبت به نسل‌های قبلی با تغییرات زیادی روبرو شده است. به‌عنوان مثال به جای قرارگیری دوربین‌ها در سمت راست نمایشگر، حالا ماژول دوربین در پنل پشتی قرار دارد. باید خاطرنشان کنیم دو نسل قبلی فاقد دوربین سلفی بودند و کاربران برای تماس تصویری و عکس‌های سلفی باید از دوربین‌های اصلی استفاده می‌کردند. اما در نسل سوم از دوربین سلفی پاپ‌آپ استفاده شده است.

علاوه بر نکات ذکر شده، Royole به جای استفاده از ۴ دوربین اصلی، این بار فقط دو دوربین را در پنل پشتی تعبیه کرده است. گفته می‌شود این گوشی از نمایشگر ۷٫۲ اینچی و باتری ۳۳۶۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. هنوز در رابطه با تاریخ معرفی آن گزارش موثقی منتشر نشده و احتمالا مانند نسل‌های قبلی فقط به دست کاربران چینی می‌رسد.

منبع: XDA-Developersبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما