مافیا ۴ ظاهرا داستان دون سالیری در سیسیلی را دنبال خواهد کرد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
mafia definitive edition

اخیرا گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه استودیوی Hangar 13 در حال کار روی یک بازی جدید از سری اکشن و ماجراجویی مافیا است که به عنوان پیش درآمد سه نسخه‌ی قبلی عمل می‌کند و ظاهرا این پروژه در حال حاضر در مراحل اولیه‌ی توسعه قرار دارد. حال جزئیات بیشتری در مورد این بازی فاش شده است.

نیک بیکر به عنوان یکی از بنیان‌گذاران وبسایت XboxEra، در قسمت اخیر پادکست آن بیان کرد که مافیا ۴ یا هر نام دیگری که قرار است روی آن بگذارند، در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم اتفاق می‌افتد و ظاهرا داستان بازی روی شخصیت «دون سالیری» (Don Salieri) متمرکز خواهد بود. اگر نسخه‌ی اول این سری را تجربه کرده باشید، احتمالا می‌دانید که دون رئیس خانواده‌ی تبهکار سالیری است که تامی آنجلو، شخصیت اصلی داستان، برای آن کار می‌کند. جالب اینجاست که بیکر همچنین بیان کرد که طبق اطلاعاتی که بدست آورده، نسخه‌ی چهارم مافیا در مقایسه با دیگر بازی‌های سری، خطی‌تر خواهد بود که آن را بیشتر شبیه به دو بازی اول مافیا می‌کند. همانطور که احتمالا می‌دانید، نسخه‌ی سوم مافیا تغییراتی نسبت به دو نسخه‌ی اول داشت.

دون سالیری

در مورد پیشینه‌ی دون سالیری می‌توان گفت که او برای اولین بار در سال ۱۹۰۸ وارد ایالات متحده شد و در ابتدا تحت رهبری دون پپون، به همراه مورلو یکی از سران خانواده بود. سالیری و مورلو به یکدیگر احترام می‌گذاشتند اما پس از مرگ ناگهانی پپون، این دو امپراتوری خود را تقسیم کردند و دون سالیری، رئیس و بنیانگذار خانواده‌ی جنایتکار سالیری شد. سالیری و مورلو علی‌رغم رابطه‌ی خوبشان، به تدریج با هم اختلاف پیدا کردند و به نوعی جنگ سرد میان آن‌ها شکل گرفت. با این حال هرگز جنگ مستقیمی بین آن‌ها به وجود نیامد.

هرچند بیکر سابقه‌ی خوبی در مورد افشای اطلاعات داشته، اما بهتر است جزئیات جدیدی که از منابع غیر رسمی بدست می‌آید را به طور قطعی باور نکنیم و منتظر اطلاعات رسمی بمانیم زیرا بازی هنوز از سوی سازنده معرفی نشده است. گفتنی است که سال گذشته، اعلام شد که Hangar 13 در حال کار روی یک بازی چند نفره‌ی ابرقهرمانی جهان باز در سبک علمی‌تخیلی است. با این حال در اواخر همان سال اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه پروژه‌ی ساخت بازی ذکر شده لغو شده است. از آن زمان تاکنون به طرز عجیبی هیچ خبر رسمی از کمپانی‌های Take-Two Interactive ،۲K Games یا استودیوی Hangar 13 در مورد آنچه که استودیو قصد توسعه‌ی آن را دارد، منتشر نشده است.

منبع: Wccftech

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه