S Pen سامسونگ ممکن است روی لبه‌ی نوت بعدی کار کند

۳ خرداد ۱۳۹۵ | ۰۹:۲۳ ۸ شهریور ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

لبه‌ی خم صفحه‌های نمایش سری گوشی‌های Edge شرکت سامسونگ فقط هم برای زیبایی نیست؛ می‌توان آیکون‌ها و میانبرهای مختلفی را روی لبه‌ی خم صفحه‌ی این گوشی‌ها قرار داد و از شلوغی آیکون‌های روی صفحه‌ی اصلی کم کرد. امکان کنترل موسیقی، ویدیو و صدا هم از این لبه‌ی خم وجود دارد؛ طوری که می‌توان گفت این لبه گوشی‌های سامسونگ را کاربردی‌تر کرده است.

انتظار داریم ایده‌‌ی ثبت شده‌ی جدید سامسونگ، برای Note Edge بعدی باشد.

با این حال، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد لبه‌ی خمیده‌ی گوشی‌های نوت را هم کاربردی‌تر کند. گوشی‌های Note Edge لبه‌ی خمید‌ه‌شان یک صفحه نمایش جدا بود؛ به همین دلیل هم امکان استفاده از قلم S Pen روی آن‌ها وجود نداشت. سامسونگ به تازگی ایده‌ی جدیدی را ثبت کرده و در آن، نحوه‌ی استفاده از قلم S Pen روی لبه‌های خمیده‌ی یک گوشی را توضیح داده است.

note-s-pen-patent

با توجه به اینکه قلم‌های هوشمند S Pen فقط روی سری گوشی‌ها نوت سامسونگ استفاده می‌شوند، در نتیجه انتظار داریم ایده‌‌ی ثبت شده‌ی جدید سامسونگ، برای Note Edge بعدی باشد.

فعلا نمی‌دانیم که استفاده از قلم S Pen روی لبه‌های نوت چه قابلیتی را می‌تواند داشته باشد، اما با توجه به اینکه لبه‌های گوشی‌ها نوت جدا از صفحه نمایش اصلی روشن می‌شدند، شاید بتوان روی آن‌ها شماره تلفن، آدرس یا هر یادداشت دیگری را نوشت. استفاده از این لبه در اپ‌های نقاشی و برای انتخاب رنگ‌ها یا قلم‌ها مختلف، ایده‌ی بدی به نظر نمی‌رسد.

منبع: Ubergizmo

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar Next is Now

    اگه این اتفاق بیوفته خیلی هیجان انگیزه

  2. Avatar Apple

    مگه قبلا نميشد؟خداروشكر فهميدم ميخواستم يدونه بگيرم

  3. Avatar Ali S

    سامسونگ عالیه