بازسازی فصل دوم بازی ماجرایی سام و مکس برای تمام پلتفرم‌ها معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
sam and max

شرکت اسکانکیپ (Skunkape) اعلام کرد که بازی «سم اند مکس: بیاند تایم اند اسپیس» (Sam and Max: Beyond Time and Space) ریمستر خواهد شد. این نسخه جدید از بازی تنها برای کنسول نسل هشتمی ایکس‌باکس و سوییچ به همراه کامپیوترهای شخصی در تاریخ ۱۷ آذر عرضه خواهد شد. قیمت آن هم تنها ۲۰ دلار خواهد بود.

در صفحه‌ی استیم این بازی نوشته شده:

به این پلیس آزاد در یک ماجراجویی عجیب ملحق شوید. شما از قطب شمال به جنوب رفته و حتی به فضا خواهید رفت. بازی سم اند مکس: بیاند تایم اند اسپیس یک ریمستر از بازی‌های قسمتی شرکت تلتیل (Teltale) به نام سم و مکس است. سم یک سگ قد بلند بوده که علاقه شدیدی به ماجراجویی دارد. مکس هم یک موجود خرگوش گونه است که علاقه شدیدی به مبارزه دارد. این دو نفر با یکدیگر نوعی پلیس آزاد بوده و با جرم و جنایت مبارزه خواهند کرد.

sam and max

ریمستر بازی یک بهبود نسبت به نسخه قبلی است و نمی‌توان در آن تغییر بزرگی احساس کرد.

ریمستر این بازی یک مجموعه ۵ قسمتی بوده که در آن دشمنان مختلفی از این سری بازی وجود دارد. برای مثال شما با بابانوئل درگیر خواهید شد یا حتی یک خون‌آشام به دنبال شما خواهد بود. اتفاقات عجیب در این بازی بسیار زیاد است.

ریمستر (Remaster) به این معنا است که یک بازی را تا حد کمی بازسازی و به نوعی آن را به روزرسانی می‌کنند. این حالت یک بازسازی کامل نیست و از لحاظ گرافیکی به اندازه یک ریمیک (Remake) پیشرفت ندارد. با این حال بازی‌های زیادی ریمستر می‌شوند تا تجربه بهتری را به کاربر ارائه دهند.

سم اند مکس

وجود کمدی در داستان و مکالمات بازی باعث شده تا طرفداران مخصوص خود را داشته باشد.

ویژگی‌های کلیدی ریمستر سم اند مکس: بیاند تایم اند اسپیس در ادامه آورده شده‌اند؛

  • یک بازی ماجراجویی که زمینه‌ی کمدی دارد. شما در آن با مکان‌های عجیب روبه‌رو شده و گفت‌وگو‌های کاراکترها بسیار بامزه و خنده دار است.
  • ریمستر این بازی به‌خوبی انجام شده است. در این ریمستر بازی سم اند مکس: بیاند تایم اند اسپیس نورپردازی، صدا، موزیک و گرافیک کلی آن بهبود بسیاری داشته است.
  • در این بازی راهنماهای زیادی وجود دارد و شما در یک مرحله گیر نخواهید کرد.
  • در ریمستر بازی سم اند مکس: بیاند تایم اند اسپیس تعداد زیادی بازی‌های کوچک وجود دارد که اگر دوست داشته باشید می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

سری بازی سم اند مکس از مجموعه‌های قدیمی موجود است. این بازی‌ها همواره سبک ثابت و مشخصی داشته و آخرین نمونه‌ی آن هم در سال ۲۰۲۱ به نام This Time it’s Virtual عرضه شد. داستان آن نیز بر اساس یکی از کمیک‌های پرطرفدار است که در آن کمیک‌ها هم زمینه‌ی طنز وجود دارد.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازسازی به نام Sam and Max: Beyond Time and Space Remastered را ببینید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما