سامسونگ به طور تصادفی نام «گلکسی واچ اولترا» را تأیید کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی واچ اولترا

روز گذشته سامسونگ در سایت خود به طور تصادفی نام گلکسی واچ اولترا را تایید کرد. این شرکت در رویداد «آنپکد» که در ماه جولای برگزار می‌شود، این ساعت را در کنار گوشی‌های تاشوی جدید و دیگر محصولات خود رونمایی خواهد کرد.

خانواده‌ی گلکسی واچ امسال اولین عضو با برند «اولترا» را به خود می‌بیند. این یک ساعت هوشمند رده‌بالاست که سامسونگ قصد دارد آن را رقیب ساعت‌های هوشمند اولترای اپل قرار دهد. در ماه‌های گذشته خبرهای زیادی در مورد این ساعت منتشر شده ولی برخی منابع عنوان می‌کردند که این ساعت با نام «گلکسی واچ ۷ الترا» به بازار می‌آید. این موضوع نیز با توجه به معرفی گلکسی واچ ۷ در کنار این مدل رده‌بالا منطقی به نظر می‌رسید.

این سردرگمی ماه گذشته با تاییدیه‌ی TDRA برطرف شد. نهاد تنظیم مقررات دولت امارات متحده عربی، ساعت جدید را با همان شماره‌ی مدل (SM-L705F) که در گزارش‌های مربوط به نام اصلی مطرح شده بود، تایید کرد. صفحات پشتیبانی رسمی گلکسی واچ الترا برای مدت کوتاهی در وب‌سایت‌های سامسونگ در کانادا، اتریش، آمریکای لاتین و سایر مناطق در دسترس بود و برخی از لیست‌ها نام محصول را در کنار شماره‌ی مدل آن ذکر می‌کردند. این شرکت بعداً این صفحات را حذف کرد، اما نه پیش از اینکه سایت ۹۱Mobiles بتواند اسکرین‌شات‌هایی از آن‌ها تهیه کند. لیست‌های حذف‌شده همچنین تایید کردند که این ساعت تنها در اندازه‌ی ۴۷ میلی‌متری عرضه خواهد شد.

گلکسی واچ اولترا

سامسونگ پیش‌تر نیز صفحات پشتیبانی رسمی برای گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ را همراه با نام‌های تجاری آن‌ها در وب‌سایت‌های خود منتشر کرده بود. با این حال، این صفحات را نیز حذف کرده است. حتی صفحاتی که نام‌ها را شامل نمی‌شدند، برخلاف رویه‌ی معمول سامسونگ، حذف شدند. با این حال، این تحولات نشان‌دهنده‌ی نزدیک شدن زمان عرضه‌ی محصولات جدید است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، سامسونگ قصد دارد در تاریخ ۲۰ تیر از جدیدترین گوشی‌های تاشو خود رونمایی کند که در این مراسم با گلکسی واچ اولترا هم روبرو خواهیم شد.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما