دوربین گوشی‌های اقتصادی آینده‌ی سامسونگ شاید پیشرفتی بزرگ بکنند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی A سامسونگ

بر اساس گزارش جدید یکی از سایت‌های کره‌ای، تمام مدل‌های ۲۰۲۲ سری گلکسی A سامسونگ به لرزشگیر اپتیکال مجهز می‌شوند. در این گزارش آمده که جانشین‌های گلکسی A42، A32 و A22 همراه با لرزشگیر اپتیکال و دوربین‌های ۴۸ و ۶۴ مگاپیکسلی راهی بازار خواهند شد.

این یعنی کاربران با خرید این گوشی‌ها می‌توانند از دوربین‌های هم‌سطح گوشی‌هایی مانند گلکسی A52 و A72 و همچنین گوشی‌های شرکت‌های رقیب مانند وان‌پلاس نورد ۲ بهره ببرد. لرزشگیر اپتیکال معمولا در گوشی‌های پرچم‌دار و میان‌رده‌های نسبتا گران‌قیمت استفاده می‌شود و منجر به بهبود کیفیت عکس‌ها و ویدیوها می‌شود.

گلکسی A سامسونگ

در ضمن در محیط‌های کم‌نور که کوچک‌ترین حرکت دست می‌تواند تأثیر زیادی بر کیفیت تصویر و ویدیو داشته باشد، لرزشگیر اپتیکال اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. البته اضافه شدن این مشخصه به گوشی‌های ارزان‌قیمت احتمالا منجر به افزایش قیمت آن‌ها خواهد شد. سامسونگ طی چند سال گذشته توجه ویژه‌ای به گوشی‌های پایین‌رده و میان‌رده‌ی خود نشان داده اما برخی از این گوشی‌ها در برابر گوشی‌های هم‌قیمت ساخت شیائومی و ریلمی همچنان حرف زیادی برای گفتن ندارند.

احتمالا اولین مدل‌های ۲۰۲۲ سری گلکسی A سامسونگ اواخر سال جاری میلادی معرفی می‌شوند و باقی آن‌ها هم اوایل سال آینده از راه می‌رسند.

منبع: Android Centralبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما