هدفون گلکسی بادز FE با قابلیت حذف نویز و قیمت ۹۹ دلار معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هدفون گلکسی بادز FE

هدفون‌های سری گلکسی بادز سامسونگ شامل مدل‌های مختلفی هستند ولی ارزان‌ترین مدل این خانواده یعنی گلکسی بادز ۲ با قیمت ۱۵۰ دلار به فروش می‌رسد. حالا سامسونگ برای اینکه توجه کاربران علاقه‌مند به هدفون‌های اقتصادی را جلب کند، ساعاتی قبل از گلکسی بادز FE رونمایی کرد که از امکانات جذابی بهره می‌برد و ۹۹ دلار قیمت دارد.

طراحی گوشی‌های این هدفون مشابه اولین مدل سری گلکسی بادز محسوب می‌شود ولی برای کیس آن از طراحی مدل‌های جدیدتر استفاده شده است. طراحی این هدفون به شکلی است که خیلی محکم در گوش قرار می‌گیرد و بنابراین لازم نیست نگرانی زیادی در مورد افتادن هدفون از گوش خود داشته باشید. هدفون گلکسی بادز FE از قابلیت حذف نویز فعال پشتیبانی می‌کند و همچنین باید به پشتیبانی از بلوتوث ۵.۲ هم اشاره کنیم.

هدفون گلکسی بادز FE

هرکدام از گوشی‌های هدفون دارای سه میکروفون هستند که دو میکروفون در بخش بیرونی تعبیه شده و یک میکروفون در بخش داخلی قرار دارد تا صدای کاربر به بهترین شکل به طرف مقابل انتقال پیدا کند. با هر بار شارژ، می‌توانید تا ۸.۵ ساعت از این هدفون بهره ببرید و با در نظر گرفتن کیس، مجموع عمر باتری به ۳۰ ساعت می‌رسد. البته با فعال بودن قابلیت حذف نویز، عمر باتری به ترتیب ۶ و ۲۱ ساعت خواهد بود.

اگر از چند گوشی و تبلت سامسونگ استفاده می‌کنید، در صورتی که این گجت‌ها از یک اکانت ثابت سامسونگ بهره ببرند، می‌توانید از قابلیت سوئیچ خودکار بین این گجت‌ها استفاده کنید. با توجه به گواهی IPX2، این هدفون مقاومت اندکی در برابر قطرات آب دارد و در ضمن خبری از قابلیت شارژ بی‌سیم برای کیس نیست.

همانطور که گفتیم، هدفون گلکسی بادز FE با قیمت ۹۹ دلار از فردا راهی بازار کشورهای مختلف می‌شود.

منبع: ۹To5Googleبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما