سامسونگ نشان تجاری گلکسی نوت را تمدید نکرد؛ شاید زمان خداحافظی است

۱۷ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۱ ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی نوت

سامسونگ همچنان بزرگ‌ترین سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود اما اگر می‌خواهد تاج و تخت خود را از دست ندهد، باید تغییرات مختلفی را عملی کند. در بین بزرگ‌ترین شرکت‌های این بازار، دیگر نام هواوی دیده نمی‌شود و در عوض شیائومی روزبه‌روز فاصله‌ی خود را از سامسونگ کمتر می‌کند. سامسونگ به‌تازگی نشان تجاری تمام گوشی‌های خود به جز گلکسی نوت را تمدید کرده است.

چنین اقدامی می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد و یکی از این احتمالات، مرگ همیشگی گوشی‌های سری نوت است. در بین نشان‌های تجاری تمدید شده، نام‌هایی مانند گلکسی M، گلکسی A، گلکسی S و گلکسی Z دیده می‌شوند. اما همان‌طور گفتیم، جای گلکسی نوت در میان این نام‌ها خالی است. بعد از پشتیبانی گلکسی S21 اولترا و گلکسی زد فولد ۳ از قلم S Pen بسیاری از کارشناسان اعلام کردند که احتمال مرگ همیشگی سری نوت تا حد زیادی افزایش یافته است.

گلکسی نوت

آیا گوشی‌های تاشوی سری گلکسی زد جایگزین نوت خواهند شد؟ این احتمال وجود دارد. اما از طرف دیگر باید بگوییم که سامسونگ نشان تجاری گلکسی تب هم تمدید نکرده و در این میان گزارشی مبنی بر کنار گذاشتن تبلت‌های سامسونگ منتشر نشده است.

سامسونگ به‌زودی از گوشی گلکسی S21 فن ادیشن رونمایی می‌کند و بعد از آن هم نوبت به معرفی گوشی‌های جدید سری گلکسی A و گلکسی M می‌رسد. در مورد مرگ قطعی گوشی‌های نوت هم باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری بمانیم زیرا حداقل سامسونگ به طور رسمی اعلام کرده که سال آینده مدل جدید این سری راهی بازار خواهد شد.

منبع: Android Community

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه