قیمت گلکسی رینگ سامسونگ بالاتر از انتظار خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گلکسی رینگ

گلکسی رینگ که بر سلامت تمرکز دارد، سرانجام در تاریخ ۲۰ تیر، در کنار گوشی‌های تاشو، ساعت‌های هوشمند و ایربادهای جدید سامسونگ به طور رسمی معرفی خواهد شد. شایعات اخیر حاکی از آن بود که قیمت اولین حلقه هوشمند سامسونگ ممکن است هم‌رده با یکی از مدل‌های گلکسی واچ باشد، یعنی چیزی در حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار. با این حال، گزارش جدیدی که به تازگی منتشر شده، این شایعه را رد کرده و نشان می‌دهد که قیمت این محصول می‌تواند به میزان قابل توجهی از حد انتظار بیشتر باشد.

بر اساس گزارش نشریه فرانسوی Dealabs، قیمت اولیه حلقه گلکسی رینگ در فرانسه از ۴۴۹ یورو (حدود ۴۸۷ دلار آمریکا) شروع خواهد شد، هرچند هیچ اطلاعاتی در مورد گران‌ترین نسخه آن ارائه نشده است (این خبر از طریق SamMobile منتشر شده است). می‌دانیم که گلکسی رینگ در ۹ سایز (از سایز ۵ تا ۱۳) و با رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و طلایی عرضه خواهد شد. اگر این گزارش جدید صحت داشته باشد، قیمت حلقه گلکسی رینگ از یکی از رقبای اصلی آن در حوزه حلقه‌های هوشمند، یعنی اورا رینگ نسل ۳، بیشتر خواهد بود.

با این حال، برای بهره‌مندی از تمام قابلیت‌های اورا رینگ، دارندگان آن باید ماهانه ۶ دلار هزینه اشتراک پرداخت کنند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا سامسونگ نیز رویکرد مشابهی را در پیش خواهد گرفت یا نه، هرچند به نظر می‌رسد با توجه به قیمت اولیه بالاتر، چنین کاری بعید به نظر برسد. در همین حال، اورا تنها بازیگر این عرصه نیست و حلقه الترا هیومن ایر نیز در حال حاضر به عنوان جایگزین مناسبی بدون نیاز به اشتراک برای اورا رینگ شناخته می‌شود.

در حالی که نرخ تبدیل ارز اشاره شده، قیمتی معادل ۴۹۰ دلار را پیشنهاد می‌کند، اما به احتمال زیاد قیمت نهایی انگشتر گلکسی در زمان عرضه بین ۴۰۰ تا ۴۲۰ دلار خواهد بود. این قیمت به هیچ وجه ارزان نیست و این محصول را به طور بالقوه به یکی از گران‌ترین انگشترهای هوشمند موجود در بازار تبدیل می‌کند، در حالی که قیمت اورا رینگ نسل ۳ از ۲۹۹ دلار و قیمت Ultrahuman Ring Air از ۳۴۹ دلار شروع می‌شود.

گلکسی رینگ

ویژگی‌های گلکسی رینگ

در حالی که منتظر تأییدیه سامسونگ در روز چهارشنبه این هفته هستیم، افشاگری‌های اخیر جزئیاتی را در مورد قابلیت‌های ردیابی سلامتی این محصول برای ما آشکار کرده‌اند. با بررسی دقیق اپلیکیشن Samsung Health، جزئیات جالبی در مورد انگشتر گلکسی فاش شد، مانند وجود حسگر دمای پوست که به این پوشیدنی امکان می‌دهد تا تغییرات دمای بدن را ردیابی کند.

همچنین سیستمی جدید برای امتیازدهی سلامتی به نام My Vitality Score وجود خواهد داشت که با استفاده از حسگرهای انگشتر، بینش‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای در مورد سلامتی را ارائه می‌دهد. همانطور که در هر محصول جدیدی که در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود، شاهد استفاده از برخی عناصر هوش مصنوعی نیز خواهیم بود. طبق گزارش‌ها، سامسونگ از این فناوری برای بهبود کیفیت بینش‌های سلامتی کاربرمحور استفاده می‌کند.

منبع: Android Policeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما