سری گلکسی S10 آپدیت One UI 4.0 را دریافت می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S10 آپدیت One UI 4.1

سامسونگ طی چند سال گذشته در زمینه‌ی سرعت آپدیت گوشی‌های خود با پیشرفت قابل توجهی روبه‌رو شده و در همین راستا باید خاطرنشان کنیم که مدتی قبل اندروید ۱۲ برای تمام گوشی‌های سری گلکسی S21 ارائه شد. در این میان، پرچم‌داران قدیمی این شرکت کره‌ای فراموش نشده‌اند. روز گذشته اعلام شد که گلکسی نوت ۱۰ از آپدیت One UI 4.0 بهره‌مند خواهد شد. حالا سامسونگ در حال آزمایش این رابط کاربری بر روی گوشی‌های گلکسی S10، S10e و S10 پلاس در کره جنوبی است.

هنوز مشخص نیست که نسخه‌ی بتای این رابط کاربری چه زمانی برای دیگر مناطق جهان ارائه می‌شود ولی احتمالا به‌زودی این کار انجام خواهد شد. اگرچه فعلا فقط نسخه‌ی بتای One UI 4.0 به گوشی‌های موردنظر راه پیدا می‌کند، اما اینکه به همین زودی گوشی‌های قدیمی سامسونگ می‌توانند اندروید ۱۲ را دریافت کنند، خبر خوبی برای کاربران آن‌ها محسوب می‌شود.

گلکسی S10

سامسونگ در جدیدترین نسخه‌ی رابط کاربری توجه ویژه‌ای به امکانات شخصی‌سازی نشان داده و کاربران در این زمینه به امکانات بیشتری دسترسی دارند. همچنین با توجه به بهبود امکانات حریم خصوصی در اندروید ۱۲، رابط کاربری One UI 4.0 هم از این ویژگی‌های جدید بهره می‌برد. از نظر ظاهری هم با تغییرات مختلفی روبه‌رو هستیم که جذابیت این رابط کاربری را دوچندان کرده‌اند.

بر اساس گزارش‌های فاش شده، به نظر می‌رسد در ژانویه ۲۰۲۲ نسخه‌ی پایدار این رابط کاربری به سری گلکسی نوت ۱۰ راه پیدا می‌کند و کاربران سری S10 در فوریه ۲۰۲۲ این نسخه را دریافت خواهند کرد.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما