رندرهای گلکسی S22 شباهت زیادی به S21 دارد؛ سامسونگ از اپل الگو می‌گیرد؟

۴ مهر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S22

بعد از رندرهای گلکسی S22 اولترا و S22 پلاس، حالا نوبت به رندرهای گلکسی S22 رسیده است. اگرچه مدل اولترا تفاوت‌های قابل توجهی با نسل قبلی دارد، ولی به نظر می‌رسد سامسونگ برای مدل‌های استاندارد و پلاس به همان طراحی نسل قبلی بسنده کرده است.

مانند مدل پلاس، مدل استاندارد هم از نظر ظاهری تقریبا هیچ تفاوتی با S21 ندارد. به همین خاطر بار دیگر همان ماژول دوربین به کار رفته که درون آن سه دوربین تعبیه شده است. لبه‌ی آلومینیومی بدنه هم با تغییری روبه‌رو نشده و دوربین سلفی بار دیگر میان بخش فوقانی نمایشگر دیده می‌شود.

گلکسی S22 گلکسی S22
  • گلکسی S22
  • گلکسی S22

افشاگری که این تصاویر را منتشر کرده، گفت که ابعاد این گوشی ۱۴۶ در ۷۰٫۵ در ۷٫۶ میلی‌متر است که این یعنی نسبت به S21 ابعاد کوچک‌تری دارد. برای مقایسه باید بگوییم که ابعاد گوشی گلکسی S21 به ۱۵۱٫۷ در ۷۱٫۲ در ۷٫۹ میلی‌متر می‌رسد. آیا باریک‌تر و کوچک‌تر شدن این گوشی به معنای کاهش ظرفیت باتری و کنار گذاشتن دیگر ویژگی‌ها است؟

مطمئنا طی ماه‌های آینده گزارش‌های بیشتری درباره‌ی مشخصات هر سه مدل گلکسی S22 منتشر خواهد شد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، این گوشی‌ها در بیشتر بازارها با چیپست اگزینوس ۲۲۰۰ عرضه خواهند شد و در بازار چین و آمریکا با چیپست اسنپدراگون ۸۹۸ به دست کاربران خواهند رسید. گفته می‌شود اگزینوس ۲۲۰۰ برای اولین بار از پردازنده‌ی گرافیکی AMD بهره می‌برد.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه