سامسونگ به فروش بالای مدل استاندارد گلکسی S22 امید زیادی دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S22

سامسونگ اوایل ۲۰۲۲ از گوشی‌های سری گلکسی S22 رونمایی خواهد کرد و طی هفته‌های گذشته اطلاعات زیادی درباره‌ی این گوشی‌ها فاش شده است. حالا طبق یک گزارش جدید، مدیران سامسونگ فکر می‌کنند مدل استاندارد S22 پرفروش‌ترین مدل این خانواده خواهد بود.

در گزارش خبرگزاری The Elec آمده که گلکسی S22 حداقل نیمی از ظرفیت تولید گوشی‌های این سری را به خود اختصاص خواهد داد. گفته می‌شود ۲۰ درصد ظرفیت تولید مربوط به S22 پلاس خواهد بود و مدل اولترا هم حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد از این ظرفیت را از آن خود خواهد کرد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، مدل استاندارد S20 حدود ۴۰ درصد از ظرفیت تولید این سری را در اختیار داشت و سامسونگ حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد ظرفیت تولید را به مدل پلاس اختصاص داد. در نهایت هم حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد ظرفیت تولید مربوط به مدل اولترا بود. از طرف دیگر مدل استاندارد S21 حدود ۴۰ درصد ظرفیت تولید را در اختیار داشت و ظرفیت تولید مدل­‌های پلاس و اولترا هم حدود ۳۰ درصد بودند.

گلکسی S22

گفتنی است سامسونگ برای سری S22 ساخت حدود ۲۰ میلیون واحد را برنامه‌ریزی کرده ولی گویا سامسونگ برای سری S21 ساخت ۳۰ میلیون واحد را هدف قرار داده بود.

با توجه به اینکه سامسونگ می‌خواهد میزان تولید مدل استاندارد S22 را افزایش دهد، احتمال کاهش قیمت آن نسبت به نسل قبلی وجود دارد. در همین زمینه می‌توانیم به شایعه‌های مربوط به لغو ساخت گلکسی S21 فن ادیشن هم اشاره کنیم. اگر گلکسی S22 واقعا نسبت به نسل قبلی خود ارزان‌تر باشد، می‌تواند جای خالی S21 فن ادیشن را هم پر کند.

روی هم رفته با وجود اینکه گوشی‌های پایین‌رده و میان‌رده‌ی سامسونگ در بازارهای مختلف با استقبال زیادی روبه‌رو می‌شوند، ولی سامسونگ در زمینه‌ی گوشی‌های پرچم‌دار با کاهش فروش روبه‌رو شده و باید ببینیم آیا رویکرد جدید این شرکت جواب می‌دهد یا نه.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما