احتمال بهره‌گیری گلکسی S23 اولترا از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی افزایش یافت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S23 اولترا

طی ماه‌های اخیر منابع مختلف به احتمال بهره‌گیری گلکسی S23 اولترا از دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیسلی اشاره کرده‌اند. برای یادآوری باید بگوییم که گوشی‌های گلکسی S20 اولترا و S21 اولترا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی راهی بازار شده‌اند و حالا قرار است S23 اولترا با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی از راه برسد.

حالا در همین رابطه خبرگزاری معتبر ET News در گزارش جدید خود نوشته که تصمیم سامسونگ برای استفاده از این دوربین قطعی شده است. در بخش دیگر این گزارش آمده که صرفا مدل اولترا از دوربین موردنظر بهره می‌برد و دیگر مدل‌های خانواده‌ی S23 فاقد دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهند بود.

سامسونگ مدت‌هاست که این دوربین را آماده کرده و مدتی قبل موتورولا از اولین گوشی مجهز به دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی رونمایی کرد و گفته می‌شود شیائومی هم در آینده‌ی نزدیک از یک گوشی دارای دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی رونمایی خواهد کرد. طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته، عملی شدن این تصمیم از طرف سامسونگ منجر به افزایش محبوبیت دوربین‌های ۲۰۰ مگاپیکسلی می‌شود. یکی از افشاگران مدعی شده که سامسونگ برای گلکسی S23 اولترا از یک سنسور جدید استفاده می‌کند و به همین خاطر نسبت به سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی موجود در بازار کیفیت بهتری ارائه می‌کند.

گلکسی S23 اولترا

در کنار این موضوع، به تازگی اعلام شده که سنسور اثر انگشت گلکسی S23 اولترا مبتنی بر فناوری جدید شرکت کوالکام است. به لطف این فناوری جدید، محدوده‌ی در نظر گرفته شده برای این سنسور بزرگ‌تر از نسل قبلی است و در ضمن سرعت بیشتری را ارائه می‌دهد.

هنوز مشخص نیست که گوشی‌های سری گلکسی S23 در چه تاریخی رونمایی می‌شوند ولی به احتمال زیاد اواخر ۲۰۲۲ یا اوایل ۲۰۲۳ شاهد رونمایی از آن‌ها خواهیم بود. باید ببینیم آیا این گوشی‌ها از نظر ظاهری با تغییرات گسترده‌ای روبرو می‌شوند یا نه.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. ایمان

    سامسونگ بهترین بوده و همیشه خواهد بود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما