سری گلکسی S24 دوباره با حداقل رم ۸ گیگابایتی عرضه می‌شود

۹ آذر ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S24

سامسونگ به‌زودی از گوشی‌های سری گلکسی S24 رونمایی می‌کند و تقریبا تمام ویژگی‌های کلیدی این گوشی‌ها فاش شده است. با این حال هر چند روز یک بار یکی دیگر از جزئیات این گوشی‌ها مطرح می‌شود. در همین رابطه، یکی از افشاگران مشهور اعلام کرده که این گوشی‌ها از نظر حداقل حافظه رم قرار نیست با افزایش ظرفیت روبرو شوند و دوباره با حداقل ظرفیت رم ۸ گیگابایتی عرضه خواهند شد.

با وجود اینکه اخیرا شایعاتی در مورد بهره‌گیری یکی از مدل‌های گلکسی S24 اولترا از رم ۱۶ گیگابایتی منتشر شده بود، ولی حالا به نظر می‌رسد این مشخصه هم عملی نخواهد شد و مانند سال گذشته، کاربران برای خرید این گوشی فقط می‌توانند بین رم ۸ و ۱۲ گیگابایتی دست به انتخاب بزنند. البته گفته می‌شود مدل پلاس برخلاف نسل قبلی با رم ۱۲ گیگابایتی هم در کنار رم ۸ گیگابایتی عرضه می‌شود ولی مدل استاندارد صرفا به ظرفیت ۸ گیگابایت برای رم محدود شده است.

برای مقایسه باید بگوییم که تمام شرکت‌های بزرگ چینی برای گوشی‌های رده‌بالای خود حداقل رم ۱۲ گیگابایتی را ارائه می‌دهند. در این میان سامسونگ تایید کرده که گوشی‌های سری S24 قرار است قابلیت‌های هوش مصنوعی متنوعی را دریافت کنند و این در حالی است که مدل‌های هوش مصنوعی پیشرفته به ظرفیت رم بالایی نیاز دارند. در نتیجه ظرفیت ۸ گیگابایتی رم برای عملکرد مناسب چنین مدل‌هایی اصلا کافی نخواهد بود.

البته از سوی دیگر، شایعاتی در مورد بهره‌گیری رم این گوشی‌ها از فناوری جدید سامسونگ منتشر شده که نسبت به فناوری‌های قبلی سرعت و بهره‌وری بهتری را ارائه می‌دهد.

منبع: GizmoChina

راهنمای خرید گوشی موبایل
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه