گوشی تاشو گلکسی Z Flip لایت در دست ساخت قرار دارد

۲۹ آبان ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۷ ۱ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی Z Flip لایت

هنوز مشخص نیست که آیا گوشی‌های تاشو همه‌گیر خواهند شد یا نه، ولی فعلا با قاطعیت می‌توانیم بگوییم که این نوع گوشی‌ها قیمت بسیار بالایی دارند. مدتی قبل شایعه‌هایی درباره‌ی احتمال عرضه‌ی گلکسی زد فولد لایت منتشر شد که گویا قرار بود با قیمت پایین‌تر از گلکسی زد فولد ۲ راهی بازار شود. اما حالا به نظر می‌رسد این پروژه کنار گذاشته شده ولی در مورد گلکسی Z Flip لایت می‌توانیم خوشبین باشیم.

به نظر می‌رسد نمایشگر این گوشی مانند Z Flip از شیشه UTG برای محافظت از نمایشگر استفاده می‌کند.

یکی از افشاگران مشهور که به‌خصوص در زمینه‌ی گوشی‌های تاشو به ارائه‌ی اطلاعات موثق شهرت دارد، گفته که مدتی است در رابطه با گوشی گلکسی زد فولد لایت چیزی نشنیده و به احتمال زیاد سامسونگ توسعه‌ی آن را کنار گذاشته است. اما این افشاگر در ادامه گفته که خبرهایی درباره‌ی ساخت گلکسی Z Flip لایت به گوش می‌رسد که قرار است به‌عنوان نسخه‌ی ارزان‌تر Z Flip راهی بازار شود. همچنین به نظر می‌رسد این گوشی مانند Z Flip از شیشه‌ی فوق نازک یا همان UTG برای محافظت از نمایشگر استفاده می‌کند.

این در حالی است که شایه‌های مربوط به زد فولد لایت پیش‌بینی می‌کردند که نمایشگر آن مانند نسل اول گلکسی فولد برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها کاملا پلاستیکی خواهد بود. اگر گوشی گلکسی Z Flip لایت راهی بازار شود، با داشتن قیمت پایین‌تر از Z Flip توجه بیشتری به خود جلب می‌کند. در هر صورت باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری بمانیم زیرا فعلا این اخبار در حد شایعه هستند.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما