به‌روزرسانی سامسونگ Health یکی از قابلیت‌های مفید آن را حذف می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

سامسونگ به‌تازگی به‌روزرسانی اپلیکیشن Health خود را منتشر کرده که در این نسخه‌ی جدید، قابلیت محبوب نمودار پیوسته‌ ضربان قلب حذف شده و در عوض نمودارهای زمانی ضربان قلب را در ساعت‌های هوشمند سامسونگ گلکسی واچ ۴ معرفی کرده است. به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی با استقبال کاربران مواجه نشده است.

این تغییر که توسط یک کاربر گزارش شده، به تأیید سامسونگ هم رسیده که تصویرسازی داده‌های ضربان قلب، جانشین نمودار پیوسته‌‌ی آن شده است. طبق اطلاعات منتشر شده از PiunikaWeb، نوارهای زمانی میانگین و نقاط ماکسیمم و مینیمم ضربان قلب را نشان می‌دهند. در حالی که این تغییر ممکن است تصویرسازی داده‌های ضربان قلب شما را بهبود ببخشد، اما به نظر می‌رسد که کاربران از این به‌روزرسانی راضی نیستند.

سامسونگ Health

این به‌روزرسانی در واقع واکنش سامسونگ نسبت به خطاها و ناسازگاری‌های قابلیت ردیابی ضربان‌ قلب این اپلیکیشن تلقی می‌شود. به گفته کاربران، نمودار پیوسته‌ی ضربان قلب پر از فضاهای خالی بود و مشکلاتی را در ضبط ضربان قلب و در ساعت‌های هوشمند سامسونگ ایجاد می‌کرد. بنابراین به نظر می‌رسد که جایگزینی آن با نمودارهای زمانی راه‌حل سامسونگ برای این مشکل بوده است. جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن Health تحت نسخه‌ی v6.19.1.001 منتشر شده است. اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران از نسخه‌‌ی جدید این اپلیکیشن ناراضی هستید، می‌توانید به‌روزرسانی آن را از گوشی هوشمند خود پاک کرده و از نسخه‌ی قدیمی آن استفاده کنید.

سامسونگ Health یکی از بهترین اپلیکیشن‌های گوشی‌های شرکت کره‌ای است که کاربران می‌توانند از آن برای پیگیری و ثبت اطلاعات مرتبط با سلامتی و تندرستی خود استفاده کنند. این برنامه قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نظارت بر فعالیت‌های ورزشی مختلف، همگام‌سازی فوق‌العاده عالی با گجت‌های سلامتی سامسونگ و ثبت اطلاعاتی نظیر ضربان قلب، اکسیژن خون و قابلیت‌هایی از این دست اشاره کرد.

این اپلیکیشن از قابلیت‌های خاصی برخوردار است. در اینجا به چند نمونه از آن‌ها می‌پردازیم. در سامسونگ Health شما قادر خواهید بود برای برنامه مدت زمان فعالیت مشخص کنید. از آنجایی که اشخاص مختلف توانایی‌های فیزیکی متفاوتی دارند پس طبیعتا زمان فعالیت بدنی آن‌ها هم باید متفاوت باشد. برنامه سامسونگ health به صورت پیش فرض زمانی را برای فعالیت‌های روزانه در نظر گرفته که ممکن است برای شما مناسب نبوده و کم یا زیاد باشد پس بهتر است تا این قسمت را بنا به میزان فعالیت فیزیکی خود تنظیم کنید. شما می‌توانید برای این اپلیکیشن تعداد گام مشخص کنید. دقیقا توضیحات بالا برای بخش گام شمار این برنامه‌ هم صادق است و شما باید این قسمت را مناسب با فعالیت بدنی خود تنظیم کنید تا در صورت فعالیت کمتر برنامه این موضوع را به شما گوشزد کند. برای این کار به بخش step count مراجعه کرده و با انتخاب سه نقطه بالا گزینه set target را تغییر دهید‌.

همچنین این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد تا دوستان خود را به چالش بکشید. یکی از موضوعاتی که در فعالیت بدنی تأثیر به سزایی دارد انگیزه است که این انگیزه با رقابتی دوستانه میان شما و دوستان یا اعضای خانوده‌اتان می‌توانید به مراتب بیشتر شود. خوشبختانه سامسونگ هم این نکته را در برنامه health در نظر گرفته و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید دوستان خود را به چالش دعوت کنید و در کنار هم به رقابتی دوستانه بپردازید.

برنامه سامسونگ health یکی از جامع‌ترین برنامه‌ها در زمینه داشتن غذاهای متنوع است ولی قطعا غذاهایی هستند که شما نمی‌توانید آن‌ها را در این برنامه پیدا کنید (اکثر غذاهای ایرانی در این لیست وجود ندارند و شما حتما باید مطابق توضیحاتی که در ادامه داده می‌شود به صورت دستی آن‌ها را به لیست اضافه کنید تا ذخیره شده و هربار به‌راحتی بتوانید از آن‌ها استفاده کنید) و باید به صورت دستی اقدام به وارد کردن اسم، کالری و ارزش غذایی آن‌ها کنید.

منبع: AndroidCentralبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. عرفان

    سلام اگه گوشیت رو با رام غیر رسمی فلش کردی یا روت کردی نمیشه بش وصل کنی

  2. محمد

    من که ۱ هفتس میخام وارد سامسونگ هلس بشم نمیتونن
    ارور میده و نمیشه
    کسی میدونه مشکل کجاست ؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما