سامسونگ شلوار جین با جیب اختصاصی برای گلکسی زد فلیپ ۳ رونمایی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

سامسونگ در همکاری غیرمنتظره‌ی خود با محبوب‌ترین برند شلوار جین استرالیا یعنی دکتر Denim، از یک شلوار جین با جیبی اختصاصی برای قرار دادن گلکسی زد فلیپ ۳ رونمایی کرد. طراحی این شلوار جین به‌گونه ای است که جیب مخصوص گلکسی زد فلیپ ۳ بالاتر از زانوی شلوار قرار می‌گیرد و ابعاد این جیب کاملا با ابعاد این گوشی مطابقت می‌کند. نکته جالب دیگر این است که در این شلوار جین، سایر جیب‌ها بسته یا حذف شده و عملا کاربردی غیر از نگه‌داری گلکسی زد فلیپ ۳ برای کاربران ندارد.

مدیرعامل سامسونگ در مراسم معرفی این شلوار از جیب‌ شلوارهای جدید انتقاد کرد و معتقد است که این جیب‌ها کاربرد زیادی ندارند و گوشی‌های جدید به‌راحتی از داخل آن‌ها به بیرون می‌افتند. مدیر عامل این غول کره‌ای دنیای فناوری همچنین بیان کرد که این جیب‌ها فضای زیادی را به خود اختصاص می‌دهند و از نظر استایل هم به ظاهر زیبابی به شلوار نمی‌دهند. مزیت اصلی گوشی تاشو در اشغال فضای کم آن است. گلکسی زد فلیپ ۳ به‌لطف طراحی تاشوی خود، حداقل درحالت بسته‌شدن یکی از جمع‌وجورترین گوشی‌های هوشمند ساخته شده محسوب می‌شود.

شلوار جین سامسونگ

در نگاه ما ممکن است حرف‌های مدیرعامل سامسونگ خیلی منطقی نباشد، اما داشتن یک جیب اختصاصی برای گوشی تاشویی مانند گلکسی زد فلیپ ۳ نمی‌تواند ایده‌ی بدی باشد. قیمت این شلوار جین همراه با یک گوشی گلکسی زد فلیپ ۳ سامسونگ با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت در رنگ‌های مشکی، کرم، سبز یا بنفش ۱۴۹۹ دلار خواهد بود. اگر نگاهی به سایت سامسونگ بیاندازید، متوجه خواهید شد که این قیمت تقریبا معادل قیمت فروش گلکسی زد فلیپ ۳ بوده و در واقع اگر خرید خود را طریق سایت دکتر Denim انجام دهید، یک جفت شلوار جین رایگان مخصوص قرار دادن این گوشی تاشوی پرفروش را دریافت خواهید کرد.

تاکنون همکاری‌های سامسونگ در زمینه‌ی مد برای گوشی‌های تاشو باعث عرضه‌ی نسخه‌های محدود دستگاه‌های آن‌ها شده است. از جمله‌ی این همکاری‌ها می‌توان به همکاری با برند شناخته‌شده تام براون در حوزه‌ی مد و عرضه‌ی محدود نسخه‌های ویژه‌ای از محصولاتش با نام Thom Browne Edition اشاره کرد. از این قضیه این‌طور برداشت می‌شود که محبوب‌ترین برند شلوار جین استرالیا یعنی دکتر Denim با استفاده از گوشی گلکسی زد فلیپ ۳ سامسونگ قصد دارد تا با غیر کاربردی نشان دادن جیب‌های بزرگ شلوارهای جین، حذف آن‌ها را معقولانه جلوه دهد و بعید نیست که ما در آینده شاهد الگوبرداری سایر شرکت‌‌های تولید کننده پوشاک از دکتر Denim باشیم.

البته می‌شود این موضوع را به حذف شارژر از جعبه گوشی‌های هوشمند به بهانه‌ی جلوگیری از آلودگی محیط زیست هم ربط داد. شاید حذف جیب‌های دیگر شلوار جین به بهانه شیک نبودن و غیرکاربردی بودن آن‌ها، استراتژی خوبی برای مصرف کمتر مواد اولیه نظیر پارچه و سود بیشتر شرکت‌های عرضه مد باشد.

منبع: GSMArenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما