سامسونگ شاید امسال از یک گوشی تاشو با سه نمایشگر رونمایی کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گوشی تاشو سه نمایشگر

اینطور که به نظر می‌رسد، سامسونگ قصد دارد امسال از یک گوشی تاشو با سه نمایشگر رونمایی کند؛ یعنی محصولی که برخلاف گوشی‌های تاشوی کنونی نظیر زد فولد یا شیائومی میکس فولد، سه بار امکان تا شدن دارد.

سامسونگ در حال حاضر بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده‌ی گوشی موبایل چه با طراحی عادی و چه طراحی تاشو به حساب می‌آید و گوشی‌های تاشوی این شرکت یعنی گلکسی زد فولد و زد فلیپ هم فعلا با اختلاف زیادی در مقایسه با رقبا از لحاظ فروش در صدر قرار دارند. حالا اما به نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای قصد دارد یک گوشی تاشوی کاملا متفاوت را امسال راهی بازار کند؛ یک گوشی که به کاربر این اجازه را می‌دهد سه بار آن را تا کند. بدین ترتیب گوشی در حالت تا شده مثل یک گوشی معمولی اما به مراتب قطورتر خواهد بود اما وقتی آن را باز می‌کنید، به معنای واقعی کلمه به یک تبلت تبدیل می‌شود.

هنوز این خبر به صورت رسمی توسط سامسونگ یا خبرگزاری‌های موثق تأیید یا تکذیب نشده است اما اگر این اتفاق رخ دهد، گوشی یادشده می‌تواند اتفاق بسیار بزرگی برای سامسونگ و عاشقان نوآوری باشد چون از سال ۲۰۱۹ تاکنون که سامسونگ نخستین گوشی تاشو با نمایشگر منعطف را راهی بازار کرد، هنوز هیچ شرکتی به صورت رسمی یک گوشی با دو لولا را راهی بازار نکرده است و فقط نمونه‌های یک لولایی را شاهد بوده‌ایم.

گوشی تاشو سه نمایشگر

البته خود سامسونگ در رویداد CES سال گذشته از یک سری نمایشگر منعطف رونمایی کرد که نمونه‌ای با دو لولا یا همان سه نمایشگر تاشونده هم در بین آن‌ها دیده می‌شد. این یعنی این شرکت کره‌ای ایده‌ی ساخت چنین محصولی را در سر داشته و اگر این اتفاق در سال جاری رخ دهد نباید تعجب کرد. خصوصا اینکه سامسونگ در ساخت نمونه‌های تک‌لولایی به بلوغ خوبی رسیده است همین سبب می‌شود از بابت کیفیت ساخت این دستگاه خیالمان آسوده باشد. چون سامسونگ به اندازه‌ی کافی با این طراحی آشناست که بتواند مشکلات مربوط به آن را شناسایی کند.

علاوه بر این‌ها، طبق گزارش منبع همین خبر، به نظر می‌رسد سامسونگ نمی‌خواهد گلکسی S23 فن ادیشن را راهی بازار کند و امسال بدون حضور یک گوشی از سری فن ادیشن به پایان خواهد رسید. با این حال هر دوی این خبرها را باید در حد یک شایعه در نظر گرفت تا ببینیم در تابستان پیش رو چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

منبع: GSMArena

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما