ویدیوی جعبه‌گشایی گلکسی زد فولد ۴، زد فلیپ ۴، بادز ۲ پرو و واچ ۵ را ببینید

۲۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۶ ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

سامسونگ ۲ روز پیش و در جریان رویداد آنپکد ۱۰ آگوست از گوشی‌ها و گجت‌های پوشیدنی جدید خود یعنی گلکسی زد فولد ۴، زد فلیپ ۴، بادز ۲ پرو و سری گلکسی واچ ۵ رونمایی کرد که در این مطلب می‌توانید ویدیوی جعبه‌گشایی آن‌ها را مشاهده کنید.

سامسونگ در تاریخ ۱۰ آگوست، مطابق انتظار از محصولات جدید خود رونمایی کرد. محصولاتی که هر یک از آن‌ها حتی شده اندک، در مقایسه با قبل ارتقایی داشته‌اند تا کاربران را مجاب به خرید کنند. برای مثال گلکسی زد فولد ۴ قدرتمندتر شده، دوربین بهتری در آن بکار رفته، اندکی باریک‌تر، کوچک‌تر و خوش‌دست‌تر شده است یا مثلا زد فلیپ ۴ که تقریبا می‌توانیم بگوییم فقط قدرتمندتر شده در غیر این صورت تفاوت چشمگیری بین آن و نسل قبل دیده نمی‌شود که بخواهیم آن را ترغیب کننده بدانیم، البته اگر محافظ گوریلاگلس ویکتوس پلاس را ارتقای چشمگیر حساب نکنیم.

در بخش گجت‌های پوشیدنی هم شرکت کره‌ای با هدف رقابت با بهترین برند بازار یعنی اپل، سعی کرد تا جایی که امکان دارد بدرخشد. اینطور شد که واچ ۵ و ۵ پرو و گلکسی بادز ۲ پرو متولد شدند. ساعت‌های هوشمند شرکت کره‌ای اکنون بزل فیزیکی جذاب را از دست داده‌اند اما سامسونگ با افزایش ظرفیت باتری، ارتقای سیستم‌عامل و اضافه کردن قابلیت‌های جذاب به آن‌ها تلاش کرد تا حدودی این ضعف را جبران کرده و کاربران را متقاعد کند محصولات جدید ارزش خرید زیادی دارند.

گلکسی بادز ۲ پرو هم که جانشین گلکسی بادز پرو شده، از فناوری حذف نویز پیشرفته‌ای بهره می‌برد که در کنار ارتقای کیفیت و شفافیت صدا، با حذف صداهای مزاحم محیط، تجربه‌ی بسیار خوبی را در گوش دادن به موسیقی یا انجام مکالمات فراهم می‌آورد. همچنین سامسونگ طول عمر باتری آن را هم در مقایسه با قبل ارتقا داده که یک ساعت بیشتر از مدت زمانی است که بادز پرو در شرایط مختلف دوام می‌آورد.

قیمت این محصولات هم به ترتیب به شرح زیر است:

  • گلکسی زد فولد ۴: ۱۸۰۰ دلار
  • گلکسی زد فلیپ ۴: ۱۰۰۰ دلار
  • گلکسی واچ ۵: ۳۰۰ دلار
  • گلکسی واچ ۵ پرو: ۵۰۰ دلار
  • گلکسی بادز ۲ پرو: ۲۳۰ دلار

اگر مشتاق ویدیوی جعبه‌گشایی این محصولات هستید، این ویدیوها در زیر قرار داده شده‌اند. همچنین ویدیوی جعبه‌گشایی مدل بسپوک ادیشن گلکسی زد فلیپ ۴ هم در بین این ویدیوها قرار دارد که گوشی جذاب و جالبی به حساب می‌آید. به لطف این ویدیوها، رسما متوجه می‌شوید که درون جعبه‌ی هر محصول جدید سامسونگ دقیقا چه محتویاتی قرار گرفته است. ویدیوها به ترتیب مربوط به گلکسی زد فولد ۴، زد فلیپ ۴، زد فلیپ ۴ بسبوک ادیشن، گلکسی واچ ۵ و واچ ۵ پرو (با هم) و گلسی بادز ۲ پرو هستند.

منبع: SamMobile

برچسب‌ها :
دیدگاه شما