سامسونگ صفحات پشتیبانی گلکسی S21 فن ادیشن را حذف کرده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S21 فن ادیشن

سامسونگ بی‌سروصدا تمام صفحات پشتیبانی مربوط به گلکسی S21 فن ادیشن را حذف کرده است. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، منابع مختلف از لغو شدن ساخت این گوشی خبر می‌دهند. طی ماه‌های گذشته چندین گزارش درباره‌ی به تعویق افتادن معرفی این گوشی منتشر شده و به نظر می‌رسد سامسونگ در نهایت تصمیم گرفته آن را به طور کامل کنار بگذارد.

ماه گذشته یک تصویر تبلیغاتی مربوط به این گوشی فاش شد که بر اساس آن، به نظر می‌رسید سامسونگ هم‌زمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از این محصول رونمایی خواهد کرد. همچنین برخی خبرها از معرفی این گوشی در اواسط ماه اکتبر خبر می‌دادند. اما این رویداد که به طور کامل لغو شده و آینده‌ی خود گوشی هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بر اساس اطلاعات فاش شده، گلکسی S21 فن ادیشن قرار بود همراه با اسنپدراگون ۸۸۸ راهی بازار شود که گویا این چیپست به دلیل تقاضای بالا و عرضه‌ی پایین تا حد زیادی کم‌یاب شده است. در ضمن گلکسی زد فلیپ ۳ و زد فولد ۳ هم مبتنی بر همین تراشه هستند که بدون شک سامسونگ از فروش آن‌ها سود بیشتری نسبت به S21 فن ادیشن دریافت می‌کند.

گلکسی S21 فن ادیشن

اگرچه گفته می‌شود سامسونگ نسخه‌ی اگزینوس گلکسی S21 فن ادیشن هم آماده کرده، اما کمبود قطعات تنها مشکل این گوشی به حساب نمی‌آید. فقط چند ماه دیگر گوشی‌های سری گلکسی S22 معرفی می‌شوند و مطمئنا سامسونگ نمی‌خواهد کاری کند که فروش این گوشی تحت تأثیر قرار بگیرند.

مدتی قبل اعلام شد که سامسونگ حدود ۱۰ هزار واحد از گوشی S21 فن ادیشن را تولید کرده ولی با توجه به اینکه گویا سامسونگ این محصول را کنار گذاشته، معلوم نیست که برای این گوشی‌های تولید شده چه تصمیمی اتخاذ می‌شود.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. قیمت دستوری

    اگه اونجا ایران بود صدتاشو ثبت نامی میفروخت۹۹۰۰ تای باقی مونده هم میداد دلال تو بازار آزاد دوبرابر بفروشه براش آخرشم میگفت قیمت دستوری بود ضرر کردم! 🙂

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما