تولید مدل اگزینوس گلکسی S20 فن ادیشن احتمالا متوقف می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S20 فن ادیشن آپدیت

سامسونگ سال گذشته برای رقابت با گوشی‌های موسوم به قاتلان پرچم‌دار، گلکسی S20 فن ادیشن را همراه با دو چیپست راهی بازار کرد. مدل ۴G با چیپست اگزینوس ۹۹۰ به دست کاربران رسید و کاربران خریدار مدل ۵G از چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ بهره‌مند شدند.

طی هفته‌های گذشته، مشخصات مدل ۴G این گوشی همراه با چیپست اسنپدراگون در برخی بنچمارک‌ها دیده شده است و حالا یکی از مشهورترین افشاگران می‌گوید که سامسونگ می‌خواهد برای این گوشی فقط از تراشه‌ی اسنپدراگون استفاده کند. به نظر می‌رسد به زودی گلکسی S20 فن ادیشن با اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس راهی بازار خواهد شد و از طرف دیگر تولید مدل اگزینوس متوقف می‌شود.

گلکسی S20 فن ادیشن

چنین تصمیمی بدون شک با استقبال بسیاری از کاربران مواجه می‌شود زیرا این دو تراشه از نظر عمر باتری، عملکرد و پردازش تصویر تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، سامسونگ هر ساله گوشی‌های پرچم‌دار خود را در بسیاری از بازارها همراه با تراشه‌های اگزینوس به دست کاربران می‌رساند و همین نبود حق انتخاب بین اگزینوس و اسنپدراگون با اعتراض‌های زیادی روبه‌رو شده است. البته امسال برای سری S21 با توجه به کاهش فاصله‌ی بین این دو تراشه، اعتراض‌ها هم کمتر شده است.

در هر صورت اگر این خبر صحت داشته باشد، به‌زودی دیگر شاهد گلکسی S20 فن ادیشن مبتنی بر تراشه‌ی اگزینوس نخواهیم بود. باید ببینیم طی هفته‌های آینده چه اطلاعاتی درباره‌ی این موضوع مطرح می‌شود.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما