سامسونگ تاریخ رونمایی از جدیدترین گوشی‌های تاشوی خود را اعلام کرد

۲۸ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۱۹ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سامسونگ

روز گذشته یکی از افشاگران اعلام کرد که سامسونگ در تاریخ ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) از گوشی‌های گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ رونمایی می‌کند. حالا این شرکت با انتشار سه تصویر، همین تاریخ را تایید کرده است.

در تصویر نخست شاهد چندین حرف، نماد و عدد هستیم و در تصویر دوم به جای این موارد، دایره‌های رنگی قرار گرفته‌اند. در نهایت در تصویر سوم چند دایره‌ی رنگی به صورت افقی کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند که با استفاده از همان تصویر دوم، عدد ۰۸۱۰۲۲ را نشان می‌دهد که همان ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ است.

سامسونگ

در پی انتشار این خبر، دو سایت MySmartPrice و Pricebaba هم تعدادی رندر جدید از گوشی‌های گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ را منتشر کرده‌اند. بر اساس این رندرها، کاربران برای خرید زد فلیپ ۴ می‌توانند از بین ۴ رنگ دست به انتخاب بزنند. از سوی دیگر بدنه‌ی گلکسی زد فولد ۴ مبتنی بر ۳ رنگ است. همانطور که می‌توانید ببینید، این دو گوشی از نظر ظاهری تفاوت زیادی با نسل قبلی ندارند. در این میان فقط نمایشگر بیرونی زد فلیپ ۴ به طور قابل توجهی بزرگ‌تر شده است.

سامسونگ سامسونگ
  • سامسونگ
  • سامسونگ

به طور کلی سامسونگ بیشتر تمرکز خود را به بهبود سخت‌افزار این دو گوشی معطوف کرده و به عنوان مثال می‌توانیم به استفاده از چیپست اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ اشاره کنیم که نسبت به نسخه‌ی استاندارد این تراشه، عملکرد بسیار بهتری دارد.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما