سامسونگ روی بلندگوی هوشمند گلکسی هوم مینی ۲ کار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی هوم مینی 2

این‌طور که به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد از نسل دوم بلندگوی هوشمند خود با نام گلکسی هوم مینی ۲ رونمایی کند چرا که امروز خبری منتشر شد مبنی براینکه شرکت کره‌ای روی این محصول مشغول کار است.

اگر جزء آن دسته از افرادی باشید که به بلندگوی هوشمند علاقه دارید، احتمالا شنیدید که سامسونگ هم در این زمینه یک محصول برای عرضه دارد. البته شاید هم در این رابطه چیزی ندانید چرا که گلکسی هوم هیچوقت نتوانست آن‌طور که باید توجه کاربران را به خود جلب کند و به بلندگوی هوشمند معروفی تبدیل شود. در نتیجه زیر سایه‌ی بهترین‌های بازار یعنی هوم پاد اپل و بلندگوی هوشمند آمازون قرار گرفت.

این‌طور که به نظر می‌رسد شرکت کره‌ای می‌خواهد امسال از مدل دوم این بلندگو با نام گلکسی هوم مینی ۲ رونمایی کند. بلندگوی هوشمندی که گفته می‌شود به عنوان جانشین نسل اول قرار است در تاریخ ۸ فوریه (۱۹ بهمن) در مراسم رونمایی از سری پرچم‌دارهای گلکسی S22 رونمایی شود.

طبق گفته‌های مکس جامبور که یکی از معروف‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری هم به حساب می‌آید، شرکت کره‌ای باید به‌زودی از این محصول رونمایی کند و این یعنی ۱۹ بهمن ماه به احاتمال بسیار فراوان تاریخ رونمایی از این محصول خواهد بود.

سامسونگ در حال حاضر دو بلندگوی هوشمند در بازار دارد؛ گلکسی هوم و گلکسی هوم مینی. هر دوی این محصولات از بیکسبی، دستیار صوتی اختصاصی سامسونگ به‌عنوان دستیار صوتی اصلی خود بهره می‌برند اما هیچوقت واقعا ندیدیم که تعداد انبوهی از این محصولات در بازار برای خرید در دسترس قرار داشته باشند.

البته در کشور کره‌ی جنوبی مثلا به همراه هر گلکسی S20 یک گلکسی هوم مینی هم به رایگان به شخص خریدار اهدا می‌شد اما فقط همین. در بازارهای دیگر خبر زیادی از گلکسی هوم‌ها نشنیدیم. به نظر می‌رسد خود سامسونگ هم خیلی امید زیادی به این بخش ندارد اما باز هم تسلیم نشده و می‌خواهد شانس خود را بار دیگر امتحان کند.

در حال حاضر جزئیات زیادی در رابطه با گلکسی هوم مینی ۲ در اختیار نداریم. اینکه چه سخت‌افزار یا نرم‌افزاری در آن ایفای نقش می‌کنند همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما فعلا فقط می‌توانیم حدس بزنیم این محصول در رویداد رونمایی از سری گلکسی S22 رونمایی خواهد شد. جزئیات بیشتر پیرامون آن طی روزهای آتی باید منتشر شود.

منبع: GSMArenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما