معرفی اپلیکیشن SayHi Translate؛ مترجم متن دقیق و هوشمند

۸ تیر ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۰ ۷ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

آیا شما هم به دنبال یک اپلیکیشن مترجم خوب گشته‌اید اما نتوانستید مورد کاربردی و خوبی را برای رفع نیازهای خود پیدا کنید؟ ترتیب جملات بعد از ترجمه از متن مبدا به مقصد به هم می‌خورد و نمی‌دانید باید چگونه این مشکل را حل کنید؟ پیشنهاد می‌شود از اپلیکیشن SayHi Translate استفاده کنید که یک مترجم متن فوق‌العاده دقیق، سریع و هوشمند است.

این روزها افزایش ارتباطات بین افراد مختلف از سراسر جهان باعث شده تا آن‌ها تقریبا همیشه با یکدیگر تعامل داشته باشند و اتفاقات مهم زندگی خود را برای یکدیگر به اشتراک بگذارند. اما متأسفانه در این بین یک عامل باعث شده این برقراری ارتباط گاها با مشکل مواجه شود. از اصلی‌ترین موانع برای برقراری ارتباط با افرادی از کشورهای دیگر، زبان است.

زبان همان قدر که عامل همبستگی مردمان مختلف با هم است، همان قدر اگر به آن مسلط نباشید‌ می‌تواند کار دست‌تان بدهد. در نتیجه نیاز دارید هنگام برقراری ارتباط با شخصی که به یک زبان متفاوت از زبان شما صحبت می‌کند، بدانید که چه می‌گویید و چگونه آن مطلب را ادا می‌کنید.

طبیعتا برای کسی که به زبانی دیگر مسلط نباشد، برقراری ارتباط واقعا سخت است، از طرفی ما ممکن است با اشخاص مختلف در طول زندگی خود گفت‌و‌گو کنیم و قطعا قرار نیست انتظار داشته باشیم به تمام آن زبان‌ها صحبت کنیم. در نتیجه وجود یک مترجم خوب، از نان شب هم برایمان واجب‌تر می‌شود. اپلیکیشن SayHi Translate هم دقیقا با همین هدف طراحی شده است تا بتواند در تعاملات‌تان با افراد مختلف، به شما کمک کند.

اپلیکیشن SayHi Translate

نمایی از منوی اصلی برنامه – امکان وارد کردن متن هم به صورت متن و هم به صورت صوت فراهم است

SayHi Translate یک مترجم متن بسیار قدرتمند و پیشرفته است که به شما این اجازه را می‌دهد هر متنی را که می‌خواهید، به یک زبان دیگر ترجمه کنید. از جمله قابلیت‌های خوب SayHi Translate این است که جملات ترجمه شده را دقیقا در زیر جملات اصلی یادداشت می‌کند و حتی امکان پخش صوتی آن هم وجود دارد که می‌توانید جنسیت گوینده و سرعت پخش صدای او را هم طبق سلیقه‌ی خود تنظیم کنید.

خوشبختانه این اپلیکیشن از زبان شیرین ما هم پشتیبانی می‌کند که این موضوع باعث می‌شود SayHi Translate به یک اپلیکیشن فوق‌العاده کاربردی برای کاربران ایرانی تبدیل شود. برخورداری از رابطی بسیار مدرن، ساده و بدون هیچگونه پیچیدگی باعث شده استفاده از این اپلیکیشن حتی برای کاربران مبتدی هم آسان باشد.

اپلیکیشن SayHi Translate

نمایی از صفحه‌ی تنظیمات اپلیکیشن SayHi Translate

نکته‌ی جالب در رابطه با اپلیکیشن SayHi Translate این است که شما می‌توانید در لحظه با میکروفون صحبت کنید و اپلیکیشن هم با گوش دادن به شما، بعد از چند ثانیه ترجمه‌ی مورد نظر را به نمایش می‌گذارد که می‌توانید با نگه داشتن روی آن متن، هم آن را ویرایش کنید و هم برای شخصی که می‌خواهید ارسال کنید.

از جمله قابلیت‌های خوب این اپلیکیشن می‌توان به ترجمه‌ی مکالمات با دقتی بسیار بالا، امکان صحبت کردن و دریافت ترجمه در لحظه، نوشتن متن ترجمه در زیر متن اصلی برای اعمال ویرایش، پشتیبانی از زبان‌های مختلف از جمله فارسی، رابط کاربری ساده و مدرن، امکان تنظیم سرعت گویش و جنسیت گوینده و… اشاره کرد.

اگر به دنبال این هستید که با دوستان خارجی خود بدون مشکل صحبت کنید و از طرفی زبان خود را هم تقویت کنید، پیشنهاد می‌شود حتما یک‌بار هم که شده از این اپلیکیشن استفاده کنید. اپلیکیشنی که موفق شده در پلی استور و اپ استور با بیش از ۱ میلیون دانلود و در میان بیش از ۸۰ هزار نظر، امتیاز عالی ۴٫۷ را به خود اختصاص دهد.

اپلیکیشن SayHi Translate

اپلیکیشن SayHi Translate

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar Anonymous

    این برنامه معرکه هست
    به زبان فارسی هم میتونه صحبت کنه

  2. Avatar باربد

    تفاوتش با گوگل ترنسلیت چیه ؟