سازندگان سابق هیلو از بازی جدید خود رونمایی کردند

۱۸ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Scavengers

مراسم The Game Awards 2018 فرصتی شد تا استودیو Midwinter Entertainment اولین بازی خود را با نام Scavengers معرفی کند. در این بازی چندنفره تیمی، بازی‌کنان در کنار یکدیگر و یا با هوش مصنوعی به رقابت می‌پردازند. این اثر برای اولین بار در ماه مارس معرفی شد؛ هر چند در آن زمان هیچ چیزی درباره آن نمی‌دانستیم.

در این بازی چندنفره تیمی، بازی‌کنان در کنار یکدیگر و یا با هوش مصنوعی به رقابت می‌پردازند.

طبق اطلاعاتی که در وب‌سایت رسمی بازی وجود دارد، بازی‌کنان باید از بین کلاس‌های مختلف یکی را انتخاب کنند و با کمک همدیگر یک گروه تشکیل دهند و با دشمنان مبارزه کنند. از آنجایی که بازی در دوره پسا آخرالزمانی قرار دارد، می‌توان منتظر حضور جانوران جهش یافته باشیم. در کنار این دسته از دشمنان، باید حواس‌تان به محیط یخ‌بندان و تاثیرات آن هم باشد. با اینکه اساسا با یک بازی چندنفره طرف هستیم و همکاری تیمی ماهیت اثر را شکل می‌دهد، اما بازی‌کنان می‌توانند به گروه‌های مختلف عضو شوند و در این بین محدودیت خاصی وجود ندارد.

اگر از Scavengers خوش‌تان آمده، می‌توانید به وب‌سایت رسمی بازی سر بزنید و برای تجربه نسخه تستی آن ثبت نام کنید. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی دیگری از جمله پلتفرم‌های مقصد یا تاریخ‌ انتشار در دست نداریم.

Midwinter Entertainment توسط چند تن از اعضای قدیمی استودیو ۳۴۳ Industries بنیان‌گذاری شد که در راس آن‌ها «جاش هولمز» (کارگردان سابق Halo) قرار دارد. افراد این استودیو مسئولیت ساخت حالت Warzone بازی Halo 5 را بر عهده داشتند.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سیدحسین هاشمی رهق

    از این دمو که چیزی مشخص نبود

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه