بازی نقش‌آفرینی استراتژی Demonschool معرفی شد؛ تریلر گیم‌پلی را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
demonschool

به‌ نظر می‌رسد این روزها تعداد بازی‌هایی که از سری بازی نقش‌آفرینی ژاپنی پرسونا الهام‌ می‌گیرند، هر روز بیشتر می‌شود. همین چند وقت پیش بود که بازی جدیدی به نام Eternights معرفی شده بود که چنین شرایطی داشت اما اکنون شاهد اثر جدیدی به نام Demonschool هستیم که از سری بازی‌های پرسونا و همین‌طور فیلم‌های ترسناک ایتالیایی الهام گرفته است.

این بازی که در رویداد PC Gaming Show معرفی شد، توسط استودیو «نکروسافت گیمز» (Necrosoft Games) توسعه یافته و قرار است در سال ۲۰۲۳ برای کامپیوترهای شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس و نینتندو سوییچ منتشر شود.

بازی Demonschool یک بازی نقش‌آفرینی تاکتیکی با سبک و سیاق جدید است که در آن حرکت معادل یک عمل است. در حالی که زندگی دانشجویی خود را در جزیره‌ای عجیب‌وغریب سپری می‌کنید، در نقش Faye موجودات بزرگ عجیب را در جهانی مابین جهان انسان‌ها و شیاطین شکست دهید.

دانشگاه در این بازی جهنم است. در این زمان، دانشجویی به نام Faye که آخرین وارث زنده از یک خانواده‌ی فراموش‌شده از شکارچیان شیاطین است، باید بین زندگی دانشگاهی و یک آخرالزمان قریب‌الوقوع تعادل برقرار کند. مبارزات همچون یک بازی تاکتیکی ایزومتریک عمل می‌کند که در آن حرکت برابر است با عمل. بازیکنان حرکات تیم دانش‌آموزی خود را برنامه‌ریزی می‌کنند و سپس اکشن‌ و کمبوهای مرگباری را که شخصیت‌ها اعمال می‌کنند، می‌بینند. هر دانش‌آموز دارای مجموعه حرکت و توانایی‌های خاص خود است که می‌توان آن‌ها را با هم ترکیب کرد و تصمیمات را نیز می‌توان بازگرداند.

از نظر بصری، طبق بیانیه‌ی خبری رسمی بازی آن‌ها عناصر دوبعدی و سه‌بعدی را با الهام از فیلم‌های ترسناک کلاسیک ایتالیایی دهه‌ی ۶۰ و ۷۰ میلادی  ترکیب‌ کرده‌اند تا یک ترکیب بصری خاص و ویژه خلق کنند. برندون شفیلد، کارگردان بازی Demonschool، در رابطه با این بازی گفت: «ما می‌خواستیم یک بازی با شفافیت کامل ایجاد کنیم، در حالی که هنوز حس مرموز بودن را در خود داشته باشد. شما هرگز نباید به اعداد فکر کنید و یا به این فکر کند که چه عملی باعث چه چیزی می‌شود. ما امیدواریم که داستان بازی بتواند به‌خوبی چشم‌انداز و نگرش مثبتی را برای آینده برای شما ارائه دهد و همچنین بتواند نشان دهد که وقتی افراد همکر علیه یک شیطان بزرگ با هم متحد شوند، چه کارهایی بزرگی که می‌توانند انجام دهند.»

در رابطه با ویژگی‌های این بازی موارد زیر اشاره شده است:

  • تاکتیک‌ها: هر عملی را می‌توانید در فاز طرح‌ریزی خود بازگردانید و حرکات ترکیبی (کمبو) مختلفی ایجاد کنید که به‌سوی دشمنان روانه می‌کنید.
  • داستان: یک روایت ترسناک سبک که از طریق شخصیت‌های بزرگ و مأموریت‌های جانبی فراوان روایت می‌شود.
  • برنامه‌ریزی: برنامه مدرسه خود را برنامه‌ریزی کنید تا شخصیت‌های خود را به سطوح بالاتر برسانید و مهارت‌های آن‌ها را تقویت کنید.
  • دوستی: ۱۵ شخصیت در بازی وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها روابط مختلفی را شکل دهید.

می‌توانید در ادامه تریلر رونمایی و تصاویر منتشر شده از بازی Demonschool را ببینید.

Darkness Rises

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما