بازی جدید سری Crazy Taxi جهان باز و چندنفره خواهد بود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
انتشار جزئیات جدید ریبوت Crazy Taxi

شرکت سگا (Sega) اعلام کرده است که بازگشت مورد انتظار سری Crazy Taxi در اقلب یک بازی جهان باز و چندنفره خواهد بود.

ویدیوی جدیدی از مصاحبه با توسعه‌دهندگان بازی به تازگی منتشر شده که شامل نقل قول‌هایی از تیم سگا در مورد این ریبوت و همچنین تصاویر مختصری از بازی است. کلیپ‌هایی از چندین تاکسی زرد رنگ در حال مسابقه و ماشین‌های پلیس در تعقیب آن‌ها نیز وجود دارد. گهی‌های شغلی در صفحه استخدام مربوط به بازی خاطرنشان می‌کنند که بازی در موتور آنریل انجین (Unreal Engine) در حال توسعه است و سگا انتظارات زیادی برای موفقیت بازی در سطح جهانی دارد. این ناشر قبلا پروژه را از نوع AAA توصیف کرده است که نشان می‌دهد منابع و بودجه‌ زیادی را پشت سر آن گذاشته است.

طبق ترجمه منتشر شده از نقل قول‌های تیم توسعه، سگا در حال حاضر در حال آزمایش نحوه عملکرد گیم‌پلی سنتی Crazy Taxi به صورت چندنفره، با مکانیک‌های جدید و نامشخص است. نقشه بازی نیز ظاهرا بار دیگر از ساحل غربی و آفتابی ایالات متحده الهام گرفته شده است و به صورت جهان باز در دسترس خواهد بود.

تصویری از بازی جدید جدیدی سری Crazy Taxi

پروژه جدید Crazy Taxi سگا در کنار نسخه‌های جدید جت ست رادیو (Jet Set Radio)، گلدن اکس (Golden Axe)، شینوبی (Shinobi) و شورش در شهر (Streets of Rage) که قرار است طی چند سال آینده از راه برسند، یکی از پنج بازی جدید در سری‌های کلاسیک بود که در دسامبر گذشته معرفی شد. ناشر بازی گفته است که پس از تبدیل موفقیت‌آمیز سونیک به یک برند قدرتمند، قصد دارد سری بعدی را از کاتالوگ گسترده خود پیدا کند.

بخوانید: سگا ۵ بازی کلاسیک خود را احیا می‌کند؛ از تاکسی دیوانه تا شینوبی

مجموعه تاکسی دیوانه، شما را پشت فرمان یک تاکسی و در ماموریت‌های غیرقانونی قرار می‌دهد. پیروی از قوانین راهنمایی و رانندگی در این سری معنایی ندارد و وقت طلاست چرا که هر چه رانندگی دیوانه‌کننده‌تر باشد، کرایه‌های شما نیز به همان نسبت بیشتر است. این مجموعه در سال ۱۹۹۹ برای آرکید عرضه شد و بازیکنان را به سانفرانسیسکو برد. برداشتن مسافران و رساندن آن‌ها به مقصد با سرعتی سرسام‌آور، اصلی‌ترین عنصر گیم‌پلی بازی است. همچنین طنز نامتعارف و فضای پر جنب و جوش، چیزی است که واقعا Crazy Taxi را متمایز می‌کند.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما