بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد؛ تریلر جدید آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Hellblade 2

بازی هلبلید (Hellblade) یکی از عناوین بسیار خاص نسل ۸ بود. این بازی از پازل و گیم‌پلی خاص خود استفاده کرده تا تجربه بسیار خاصی را به کاربران ارائه دهد.نکته اصلی اینجاست که این بازی از لحاظ گرافیکی بسیار زیبا بود. همینطور اینکه دنیا و طراحی کاراکتر اصلی آن باعث شد این بازی یک عنوان بسیار متفاوت باشد.

نکته اصلی در مورد هلبلید این بود که این بازی به مشکلات روانی اشاره می‌کرد. در اصل این بازی مشکلات روانی کاراکتر اصلی را به بهترین نحو به کاربر نشان داده و این کار را به بهترین نحو هم انجام می‌داد. حال نوبت به شماره ۲ این مجموعه رسیده است. از زمان معرفی بازی هلبلید ۲: میراث سنوآ (Senua’s Saga: Hellblade 2) یک عنوان بسیار عجیب و خاص بود. چیزی که طرفداران از این مجموعه انتظار دارند.

حال شرکت سازنده چندی پیش اطلاعات بیشتری از این بازی به همراه یک تریلر جدید منتشر کرد. این تریلر جدید بسیار زیبا و مانند همیشه عجیب است. از طرفی نشان می‌دهد که بازی هلبلید ۲ قرار است از لحاظ گرافیکی بسیار سطح بالایی داشته باشد. شرکت نینجا تئوری (Ninja Theory) تمام تلاش خود را کرده تا کاربران در بازی هلبلید ۲ غرق شوند.

در کنار این تریلر شرکت سازنده اعلام کرد که بازی هلبلید ۲ در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد. با این حال هنوز تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده است. نکته اینجاست که از این تریلرها نمی‌توان سبک و سیاق دقیق بازی هلبلید را درک کرد. به همین دلیل بهتر است که عنوان اولی را تجربه کنید که به صورت رایگان در اشتراک گیم پس وجود دارد.

امسال و سال آینده قرار است برای ایکس‌باکس سال‌های مهمی باشند. ما شاهد عناوین انحصاری بسیار مهمی برای این شرکت هستیم و هلبلید ۲ نیز می‌تواند یکی از این عناوین باشد. به این شکل که این بازی تجربه‌ای را به کاربر ارائه داده که در هیچ عنوان دیگری وجود ندارد. تنها نکته اینجاست که این شرکت باید در زمان عرضه عملکرد خوبی داشته باشد تا بازی هلبلید بتواند موفقیت لازم را کسب کند.

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES X ظرفیت 1 ترابایت

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما