ببینید؛ تاریخ عرضه‌ی بازی Senua’s Saga: Hellblade II مشخص شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
هل‌بلید 2

در جریان رویداد ایکس‌باکس گیم دولوپر دایرکت نمایش جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade II نشان داده شد و بالاخره تاریخ عرضه بازی هم اعلام شد.

طرق اعلام رسمی نینجا تئوری،  بازی «حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲» (Senua’s Saga: Hellblade II) در تاریخ ۲۱ مه ۲۰۲۴ به‌صورت دیجیتالی ایکس‌باکس سری ایکس/ اس و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. بدیهی است که این اثر در روز انتشار از طریق ایکس‌باکس گیم‌پس هم در دسترس خواهد بود.

دام متیوز، رئیس استودیو نینجا تئوری، در نوشته‌ای در ایکس‌باکس وایر تأیید کرد که Senua’s Saga: Hellblade II یک بازی با روایت متمرکز و مشابه بانسخه قبلی خود یعنی Hellblade: Senua’s Sacrifice خواهد بود.

از زمان انتشار بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، نینجا تئوری از یک تیم مستقل به تیمی تبدیل شده که در میان استودیوهای بازی‌سازی ایکس‌باکس قرار دارد. اگرچه این موضوع برای نینجا تئوری، به خصوص از نظر پشتیبانی که اکنون برای تلاش در جهت جاه‌طلبی‌هایمان در دسترس ما قرار دارد، تغییر کرده است اما چیزی که تغییر نکرده، اشتیاق و تعهد ما به مأموریت استودیویمان – برای خلق هنر منقلب‌کننده‌ی زندگی با فناوری تغییر‌دهنده‌ی بازی‌ها – است.

شاید این یک مأموریت عالی به نظر برسد اما چیزی است که ما افتخار می‌کنیم که قبلاً در Hellblade: Senua’s Sacrifice به آن رسیده‌ایم و آن بازی هم در فضایی ساخته شد که ما آن را یک بازی تراز اول مستقل خطاب می‌کردیم و در فرایند توسعه آن با روح خلاق و آزادی توسعه بازی‌های مستقل کار کردیم اما تلاش کردیم که به سطح ارزش‌هایی برسیم که بازی‌های تراز اول به آن شناخته می‌شوند.

بازی هل‌بلید

ما همچنین از آزادی که انتشار دیجیتالی بازی برای ساخت یک بازی با طولی که کاملاً با تجربه مورد نظر ما همخوانی داشته باشد، استفاده کردیم اما آن اثر می‌توانست با قیمت کمتری به فروش برسد تا منعکس‌کننده طول کوتاه‌تر داستان ما باشد. این چهارچوب به ما اجازه داد تا روی چیزهایی که واقعاً به آن ها اهمیت می‌دهیم تمرکز کنیم و طرفدارانمان را به سفری فراموش‌نشدنی به دنیای منحصر‌به‌فرد سنوئا ببریم.

در Senua’s Saga: Hellblade II هم رویکرد ما یکسان است. اگرچه ما دیگر یک استودیوی مستقل نیستیم اما روح خلاق ما در واقع با پیوستن به استودیوهای بازی سازی ایکس‌باکس جسور شده است و در این فصل جدید از زندگی سنوئا توانستیم ارزش‌های تولیدی خود را فراتر از آنچه که قبلاً قادر به دستیابی به آن بودیم، پیش ببریم؛ بنابراین، پیام من به بازیکن‌ها این است که اگر Hellblade: Senua’s Sacrifice را دوست دارید یا اگر از تجربه‌های روایت محور سینمایی با غوطه‌وری بالا لذت می‌برید، ما بازی Senua’s Saga: Hellblade II را برای شما ساخته‌ایم.

بازی Senua’s Saga: Hellblade II یک بازی شبیه به بازی اول Hellblade خواهد بود که روایتی متمرکز دارد و تنها با قیمت ۴۹.۹۹ دلار آمریکا به صورت دیجیتالی به فروش می‌رسد. یک بار دیگر می‌توانید در مناظر زیبا و خشن ایسلند قرن ۱۰ به سنوئا بپیوندید و انتظار داشته باشید که به درکی از دنیای خود از طریق معماهای ادراکی که توسط تجربیات او از روان‌پریشی به دست آمده است، دست پیدا کند. به طور خلاصه، تمام این المان‌ها در یک تجربه بصری و صوتی منحصر‌به‌فرد درهم‌تنیده شده‌اند، جایی که همه‌چیز در خدمت داستان سنوئا است؛ بنابراین می توانید انتظار بیشتری از آن داشته باشید اما این بار با پشتیبانی از آن می‌توانیم جاه‌طلبی‌های خود برای غوطه‌وری، وفاداری و غنای داستان و بازی خود را بسیار بیشتر از قبل کنیم.

بازی «حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲» در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری و کامپیوتر عرضه خواهد شد. عرضه‌ی بازی فقط به‌صورت دیجیتالی خواهد بود و همچنین اعلام شده که مدت‌زمان بازی چیزی حدود ۸ ساعت خواهد بود. در پایین می‌توانید ویدیو نمایش داده شده از این بازی در جریان رویداد اخیر ایکس‌باکس را مشاده کنید که در آن توسعه‌دهندگان بازی در کنار نشان دادن بخش‌هایی از بازی توضیحاتی را درباره‌ی آن ارائه می‌دهند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES X ظرفیت 1 ترابایت


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما