طرفداران Shenmue بیلبوردی در میدان تایمز را برای نسخه‌ی چهارم مجموعه اجاره کردند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سری shenmue

طرفداران مجموعه‌ی شنمو (Shenmue) به قدری برای بازی دیگری در این سری اکشن ماجراجویی چشم انتظار هستند که برای رساندن بهتر درخواست خود به سازندگان، بیلبوردی را در میدان معروف تایمز نیویورک با محوریت این بازی اجاره کردند.

وبسایت طرفداران Shenmue Dojo در ۴ ژوئن (۱۵ خرداد) سال جاری کمپینی را راه‌اندازی کرد تا از ادامه‌ی این سری حمایت کند و تلاش کند تا توجه‌ها را بیشتر کند تا استودیوی Ys Net یک شریک بالقوه برای ساخت شنمو ۴ پیدا کند. بخشی از این کمپین شامل اجاره‌ی یک بیلبورد به مدت ۱۵ ثانیه‌ در میدان تایمز می‌شود. این اقدام مورد توجه‌ی بسیاری قرار گرفت و با اینکه گفته شده که هزینه‌ی زیادی به نسبت نداشته است اما اینکه طرفداران چنینی کاری را انجام دهند، حرکتی غیرعادی است.

این تلاش نیز نتیجه داد، زیرا شنمو در توییتر برای مدتی ترند بود. Shenmue Dojo همچنین از طرفداران و تمامی افرادی که به کمپین پیوستند، تشکر کرد و اعلام کرد که تا زمانی که شنمو واقعیت پیدا کند، به تلاش خود ادامه خواهد داد. گفتنی است که این کمپین پس از آن شروع شد که سازنده‌ی سری، یو سوزوکی (Yu Suzuki) به Shenmue Dojo گفت که اگر شریک انتشاراتی برای تامین مالی پروژه پیدا کند، احتمالا شنمو را خواهد ساخت.

بازی shenmue 4

شنمو داستان یک رزمی‌کار نوجوان به نام ریو هاز (Ryo Haz) را دنبال می‌کند که قاتل پدرش را در دهه‌ی ۱۹۸۰ ژاپن و چین تعقیب می‌کند. شنمو ۱ و ۲ به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۱ منتشر شدند، اما این سری پس از آن تقریبا دو دهه کنار گذاشته شده بود تا اینکه شنمو ۳ در سال ۲۰۱۹ عرضه شد که بخشی از بودجه‌ی آن توسط یک کمپین کیک‌استارتر تامین شد.

سوزوکی در سال ۲۰۲۳ اعلام کرد که می‌خواهد یک نسخه‌ی جدید بسازد اما پس از استقبال ضعیف منتقدان از بازی سوم، به دنبال آن است که آن را برای طرفداران جدید دسترس‌پذیرتر کند. او در آن زمان گفت که می‌خواهد شنمو ۴ را برای تازه‌واردان لذت‌بخش کند و این بازی را مستقل از آثار قبلی بسازد، طوری که بازیکنان برای لذت بردن از آن نیازی به آگاهی از داستان کامل نسخه‌های قبلی نداشته باشند. سوزوکی همچنین گفت که به فکر ساخت یک پیش درآمد به جای دنباله بوده است. او پروژه‌های دیگری نیز در دست اجرا دارد و باید منتظر ماند و دید که شنمو ۴ بالاخره روشنایی روز را خواهد دید یا خیر.

منبع: IGN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما