ببینید؛ تریلر جدیدی از نسخه‌ی کامل شین مگامی تنسی ۵ منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
شین مگامی تنسی 5

کمپانی اتلوس (Atlus) به تازگی تریلر جدیدی از بازی نقش‌آفرینی Shin Megami Tensei V: Vengeance منتشر کرده است.

شین مگامی تنسی ۵ در سال ۲۰۲۱ منتشر شد و بازخورد‌های خوبی را دریافت کرد و حضور قدرتمند و در حال رشد اتلوس را در فضای آثار نقش‌آفرینی ژاپنی بیشتر کرد. بررسی‌های منتشر شده از این بازی رویکرد آن به داستان‌گویی و جهان‌سازی، شخصیت‌های آن و استفاده‌ی مناسب از عناصر مشترک آثار نقش‌آفرینی ژاپنی استودیو و این سری محبوب را ستودند. سه سال از زمان این بازی می‌گذرد و نسخه‌ی کامل این بازی با عنوان Vengeance به‌زودی منتشر خواهد شد.

بازی Shin Megami Tensei ۵: Vengeance در هسته‌ی خود همان بازی اصلی است اما شامل داستان‌های بیشتر، شیاطین بیشتر، شخصیت‌های بیشتر و چیز‌های بیشتری برای دوست داشتن و لذت بردن است. در این اثر، بازیکنان دو خط داستانی خواهند داشت که می‌توانند از طریق آن‌ها بازی کنند یعنی Canon of Creation و Canon of Vengeance. اولی خط داستانی اصلی شین مگامی تنسی ۵ است که شامل تمام پیشرفت‌های این نسخه‌ی جدید است اما مطابق انتظار داستان یکسانی را روایت می‌کند.

نسخه‌ی کامل شین مگامی تنسی 5

در این میان Canon of Vengeance تا نیمه‌ی بازی مشابه‌ی بازی اصلی است اما از نیمه‌ی بازی به بعد، داستان جدیدی را در مورد کادیستو (Qadistu) برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. از طرفی یکی از ویژگی‌های جدید در این نسخه، توانایی NPC‌های انسانی برای پیوستن به بازیکن در نبرد است که البته در نسخه‌های قبلی شین مگامی تنسی دیده می‌شد اما به نسخه‌ی اصلی بازی پنجم راه پیدا نکرد. تریلر جدید منتشر شده با عنوان An Ideal World بینندگان را دعوت می‌کند تا در توکیوی پساآخرالزمانی کاوش کنند و در عین حال خط داستانی جدید، ارتباط با متحدان جدید، مبارزات نوبتی و لشکر شیاطین را مشاهده کنند.

بازی Shin Megami Tensei ۵: Vengeance در ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما